Yandex Metrica

AK Partili başkana saldırı: İki şüpheli gözaltına alındı

AK Partili başkana saldırı: İki şüpheli gözaltına alındı

Trabzon'un Tonya ilçesi Belediye Başkanı Osman Beşel, makam odasında iki şahıs tarafından darbedildi. Saldırı sonrası yaralanan Beşel, tedavi altına alındı.

Gündem

25.05.2024, 00:49

Trabzon'un Tonya ilçesinin AK Partili Belediye Başkanı Osman Beşel, makam odasında saldırıya uğradı. Tartıştığı 2 belediye çalışanı tarafından darbedilen Beşel yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri geldi. Şenel, tedavi altına alınırken iki şüpheli gözaltına alındı.

Olayla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, "Bu saldırı aynı zamanda Tonya halkının iradesine saldırıdır. Saldırganların hukuk içerisinde hak ettikleri cezayı alması için ne gerekiyorsa yapacağız. Olayın sonuna kadar takipçisi olacağım. Başkanımıza çok geçmiş olsun." ifadelerini kullandı.

16 Temmuz Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? 16 Temmuz Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta başlayacak? Haberi Görüntüle

YÜZDE 43,04 İLE KAZANMIŞTI

Tonya'da Cumhur İttifakı'nın belediye başkan adayı olarak seçime giren Osman Beşel, aldığı yüzde 43,04 oyla üçüncü kez üst üste belediye başkanı seçilmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading