Yandex Metrica

AK Parti'den, Refah'taki İsrail saldırısına sert tepki: Lanetliyoruz

AK Parti'den, Refah'taki İsrail saldırısına sert tepki: Lanetliyoruz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, soykırıcım İsrail'in Refah'ta saldırı düzenlemesine tepki gösterdi. Çelik, binlerce yerinden edilmiş Filistinli'nin sığındığı çadır kente İsrail tarafından düzenlenen ve en az 40 Filistinli'nin şehit olduğu katliam saldırısını lanetledi.  

Gündem

27.05.2024, 02:15

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, terör devleti İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki Refah kentinde yer alan çadır kentine hedef almasına sert tepki gösterdi. İsrail, Refah'ta yerinden edilmiş binlerce Filistinli'nin sığındığı çadır kente katliam saldırısı düzenledi. En az 40 Filistinli'nin şehit olduğu saldırı sonrası AK Parti'den açıklama geldi.

İslam düşmanı yobazlar her yerde! Markette tesettürlü kadına akıl almaz sözler! İslam düşmanı yobazlar her yerde! Markette tesettürlü kadına akıl almaz... Haberi Görüntüle

'İSRAİL'İN MASUM SİVİLLERİ DİRİ DİRİ ATEŞE VEREREK KATLETMESİNİ LANETLİYORUZ'

Soykırımcı İsrail'in Refah'ta yerinden edilmiş Filistinlileri hedef almasına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, resmi X hesabından yaptığı paylaşımda İsrail'in masum sivilleri diri diri ateşe vererek katletmesini lanetlediğini söyledi. Çelik paylaşımında, "İsrail savaş uçaklarının Gazze’de yerlerinden edilmiş Filistinlilerin yaşadıkları çadırları bombalayarak ve masum sivilleri diri diri ateşe vererek katletmesini lanetliyoruz. Bu soykırım eylemleri mahkemelerde gereken cezayı alacaktır. Uluslararası toplumun bu soykırım eylemlerine son vermesini engelleyenler bu suça ortaktırlar." dedi.

10 binde 1 yüzde kaç yapar? Borsada vergi ne kadar? 10 binde 1 yüzde kaç yapar? Borsada vergi ne kadar? Haberi Görüntüle

CEVDET YILMAZ: TARİHİN KARA SAYFALARINA GEÇECEKTİR

Gazze Şeridi'nde İsrail'in yine sivilleri canice hedef almasına tepki gösteren diğer bir isim ise Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz oldu. Yılmaz, sosyal medya hesabından İsrail'i kınadığı paylaşımında, "İsrail’in Refah’ta sivil halka yönelik hunhar katliamlarını şiddetle kınıyoruz. Bu vahşete sessiz kalanlar işlenen suçlara ortak olarak tarihin kara sayfalarına geçecektir. İnsanlıktan en küçük nasibi olan herkesi hukuktan ve haktan yana olmaya ve bu barbarlığı acilen durdurmaya davet ediyoruz. Tüm imkanlarımızla mazlum Filistin halkının yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading