Yandex Metrica

AK Parti'den "Kredi kartı borçlarının faizi silinecek" vaadinde bulunan Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunlara inanmayın

AK Parti'den "Kredi kartı borçlarının faizi silinecek" vaadinde bulunan Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunlara inanmayın

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı yeni videoda kredi kartı borcu olanlara seslendi. Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde bireysel kredi kartı borçlarının faizinin silineceği, sadece ana paranın o da 36 ay taksitle alınacağı vaadinde bulundu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda isim vermeden Kılıçdaroğlu'na göndermede bulunurken ''Sizi dolandırmaya çalışan şahıslara inanmayınız." ifadelerini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 20:57

28 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimine sayılı günler kalırken Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yayınlarına devam ediyor.

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yayınladığı yeni videoda kredi kartı borcu olanlara seslendi.

Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde bireysel kredi kartı borçlarının faizinin silineceği, sadece ana paranın o da 36 ay taksitle alınacağı vaadinde bulundu.

Kılıçdaroğlu, yayınladığı videoda şunları kaydetti;

"Sevgili vatandaşlarım. Zor durumda olduğunuzu biliyorum. Borçlarınızı ödemekte büyük zorluklar çektiğinizi de biliyorum. İcra dairelerindeki milyonlarca dosyayı da biliyorum. İktidara gelir gelmez bireysel kredi kartı borçlarınıza kesin çözüm getireceğim. Erdoğan'ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş borçlarınızı, devletimizin hazinesi bankalardan devralacak. Bankalarla masaya oturacağız ve belli bir kırımla bu borçları üstleneceğiz. Borç altında ezilen vatandaşımız için kolaylaştırıcı ödeme çözümleri sunacağız. Kredi kartı borcunun sadece anaparası tahsil edilecek, o da 36 ay taksitle. Faizin tamamı silinecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız bu yükün altında ezilmekten kurtulacak. Rahat bir nefes alacak. Borç batağı yüzünden yuvalar dağılmayacak. Sevgili yurttaşlarım, 28 Mayıs artık bir seçimin ötesinde bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur. Vatanını seven, yarınını düşünen sandığa gelsin, oy versin."

Eyvah yine mi? İstanbul'da denizin rengi değişti! Eyvah yine mi? İstanbul'da denizin rengi değişti! Haberi Görüntüle

Yeter ki Başkan Kılıçdaroğlu olsun! | PolitikYol.com | Yorum, Analiz, Haber  Sitesi

''SİZİ DOLANDIRMAYA ÇALIŞAN ŞAHISLARA İNANMAYIN''

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı paylaşımda isim vermeden Kılıçdaroğlu'na göndermede bulundu. AK Partili Dağ, şu ifadeleri kullandı: "Sizleri telefonla arayarak veya SMS atarak kendilerini cumhurbaşkanı adayı, siyasetçi, parti genel başkanı olarak tanıtıp, hesabınıza karşılıksız para yatıracağını, kredi kartı borçlarınızı sileceğini söyleyerek sizi dolandırmaya çalışan şahıslara inanmayınız." 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading