Yandex Metrica

AK Parti'den İstanbul'da doğal gaz faturalarının düşmesini sağlayacak teklif

AK Parti'den İstanbul'da doğal gaz faturalarının düşmesini sağlayacak teklif

İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Meclisi'nde yaptığı konuşmada İGDAŞ'ın doğal gazı yüzde 23 karla sattığına dikkat çekerek, "Bu kardan vazgeçin. Getirin teklifi hemen oy vermeye hazırız." dedi. Halk Ekmek'in sübvanse edilmeyip zam yapıldığını vurgulayan Göksu, " İYİ Parti'yi sübvanse ediyorsunuz 80 milyon reklam parasını ödüyorsunuz" ifadelerini kullandı.

Gündem

23.01.2024, 18:49

İBB AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB Meclisi'nde açıklamalar yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin'le Esad'a bir davetimiz olabilir! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Putin'le Esad'a bir davetimiz olabilir! Haberi Görüntüle

"HALK EKMEK'İ SÜBVANSE ETMEYİP ZAM YAPTINIZ"

Hükümetin doğal gazı yüzde 75, elektriği ise yüzde 50 oranında sübvanse ettiğinden bahseden Göksu, "Peki soruyorum size siz Halk Ekmek'i sübvanse etmeyip zam yaptınız. Madem halkla berabersiniz, yoksuldan yanasınız hadi buyurun er meydanı sübvanse edin. Neden sübvanse etmediniz? Balıkçıyı sübvanse ediyorsunuz ya... İYİ Parti'yi sübvanse ediyorsunuz ya. 80 milyon reklam parasını ödüyorsunuz ya..." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılacak! Çantasında önemli konu var Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'ne katılacak! Çantasında önemli konu var Haberi Görüntüle

"BU YÜZDE 23 KARDAN VAZGEÇİN"

"Halk Ekmek'i sübvanse etmediniz. Peki, daha sübvanse edebileceğiniz daha kolay bir şey söylüyorum size." diyen Göksu, konuşmasına şöyle devam etti:

"Şu anda İGDAŞ İstanbul halkına doğal gazı yüzde 23 karla satıyor. Bu yüzde 23 kardan vazgeçin. Getirin teklifi hemen oy vermeye hazırız. Sayın başkan neredesin duy bizi. Gel bu kardan vazgeç. Hadi yüreğiniz yetiyorsa. Kuru sıkı atmayacaksınız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading