banner2

AK Parti'den ekmeği ve milleti aşağılayan Cihan Kolivar'a tepki: Açıklamaları hadsizliktir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'ın hadsiz açıklamalarına sert tepki gösterdi. Çelik, ''Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'ın sözleri nefret söylemidir. Milletimizi ve ekmeği aşağılayan açıklamaları hadsizliktir'' dedi.

Gündem 08.11.2022, 14:02 08.11.2022, 15:31
Abone ol

Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar, dün katıldığı televizyon programında haddini aşarak Türk halkına ve ekmeğe hakaret etti. Cihan Kolivar'ın skandal sözleri sosyal medyada infial yarattı. Kullanıcılar, Cihan Kolivar'a büyük tepki gösterdi. 

''EKMEK APTAL TOPLUMLARIN GIDA MADDESİDİR''

Cihan Kolivar yaptığı açıklamada "Ekmek aptal toplumların temel gıda maddesidir. Bizim toplum ekmek ile doyduğu için 20 senedir başında böyle yöneticiler duruyor." şeklinde skandal ifadeler kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cihan Kolivar'ın skandal açıklamalarına Twitter hesabı sosyal medyadan tepki gösterdi.

''AÇIKLAMALARI HADSİZLİKTİR''

Ömer Çelik, yaptığı açıklamada "Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar'ın sözleri nefret söylemidir. Milletimizi ve ekmeği aşağılayan açıklamaları hadsizliktir. Bu şahsın milletimizi ve ekmeği aşağılamanın yanı sıra husumet siyasetinin elamanı olduğunu belli eden açıklamaları ise başlıbaşına nefret siyasetidir" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!