Yandex Metrica

Adil Karaismailoğlu tercihini yaptı! AA Yılın Fotoğrafları oylamasında bakın hangilerine oy verdi

Adil Karaismailoğlu tercihini yaptı! AA Yılın Fotoğrafları oylamasında bakın hangilerine oy verdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Anadolu Ajansı'nın düzenlediği 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı.

Gündem

23.01.2024, 22:16

Bakan Karaismailoğlu, oylamadaki tercihini ağırlıklı olarak Türkiye'nin mega yapılarının içerisinde olduğu fotoğraflardan yana kullandı.

Karaismailoğlu, AA foto muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği, "haber", "spor" ve "çevre-yaşam" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Operasyon için geri sayım başladı! PKK elebaşı Duran Kalkan'ı Kuzey Irak korkusu sardı: Türkiye her yeri kuşatacak! Operasyon için geri sayım başladı! PKK elebaşı Duran Kalkan'ı Kuzey... Haberi Görüntüle

SEN AYDINLATIRSIN GECEYİ

Haber kategorisinde Ali Atmaca'nın "Ekmek teknesi" fotoğrafını seçen Karaismailoğlu, çevre-yaşam kategorisinde Mahmut Serdar Alakuş'un "Sen aydınlatırsın geceyi" fotoğrafına oy verdi.

Karaismailoğlu, spor kategorisinde ise tercihini Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar" adlı fotoğrafından yana yaptı.

Necmettin Erbakan Akyüz'ün şampiyonluğu neden iptal edildi? Necmettin Erbakan Akyüz'ün şampiyonluğu neden iptal edildi? Haberi Görüntüle

"SEÇİM YAPARKEN BAYAĞI ZORLANDIK"

Fotoğrafların hepsinin birbirinden güzel ve kıymetli olduğunu belirten Karaismailoğlu, şunları kaydetti:

"Gerçekten bu yılın anlam ve önemini hissettiren, altında anlatılacak çok şeylerin olduğu fotoğraflar. Aslında bu oylamanın kaybedeni yok. Biz de içlerinden seçim yaparken bayağı zorlandık. Bizim sektörle ilgili bazı fotoğrafları seçmiş olabilirim. Çünkü biz de geçen yıl ve bu yıl çok yatırımlar yaptık. Özellikle 1915 Çanakkale Köprüsü'nün gece dolunayla çekilmiş fotoğrafı çok güzel. Bizim de gurur duyduğumuz işlerden bir tanesi. Ayrıca tahıl gemisinin Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nden geçerken çok güzel bir görüntüsü var, onu da seçtik. Onları da bu yarışma içinde görmek bizim için de önemliydi. Spor alanında da Ampute Milli Takımı'mızın kazandığı zaferin fotoğrafını oyladık, o başarı da bizi çok gururlandırdı. Hepsi bizim için anlamlı. Fotoğrafları çeken arkadaşları tebrik ediyorum."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading