Yandex Metrica

Sitede Ara

Adaylık onayı mı aldı? Kılıçdaroğlu İngiliz Büyükelçi Chilcott ile görüştü

Adaylık onayı mı aldı? Kılıçdaroğlu İngiliz Büyükelçi Chilcott ile görüştü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçmişte İBB Başkanı İmamoğlu ile balıkçıda görüşen İngiliz Büyükelçi Chilcott ile yan yana geldi.

Gündem

23.01.2024, 19:23

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçiminde aday olabilmek için büyükelçilerle görüşüp onay almaya devam ediyor. 

Ocak ayında İstanbul kar ile mücadele ederken, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir balıkçıda görüşen İngiltere'nin Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott bu kez de Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. 

CHP Genel Başkanı, Chilcott'u partisinin genel merkezindeki makamında kabul etti. Görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz eşlik etti.

Çöl sıcakları geliyor! Meteoroloji hava durumu raporunu yayınladı: Bu saatlerde dışarı çıkmayın Çöl sıcakları geliyor! Meteoroloji hava durumu raporunu yayınladı: Bu saatlerde... Haberi Görüntüle

KAPALI KAPILAR ARDINDA ADAYLIK ONAYI ALDI

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin içeriğine ilişkin CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu kanadından herhangi bir bilgi verilmezken, CHP'nin resmi Twitter hesabından, "Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Birleşik Krallık Türkiye Büyükelçisi Dominick Chilcott'u, CHP Genel Merkezi'ndeki makamında kabul etti. Görüşmede CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Başdanışmanı Ünal Çeviköz eşlik etti." notuyla fotoğraflar paylaşıldı.

Güzel ülkemizden kurbanlık manzarası: Damdan atlayan keçi elektrik tellerine asılı kaldı! Güzel ülkemizden kurbanlık manzarası: Damdan atlayan keçi elektrik tellerine asılı... Haberi Görüntüle

GEÇMİŞTE İMAMOĞLU DA GÖRÜŞMÜŞTÜ

Dominick Chilcott,  geçtiğimiz kış İstanbul'da yaşanan kar felaketinde, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir balıkçıda görüşmüş, bu görüşme büyük tepki çekmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading