Yandex Metrica

Sitede Ara

Adana ve Osmaniye'de 23 ayrı noktada orman yangını

Adana ve Osmaniye'de 23 ayrı noktada orman yangını

Antalya Manavgat'taki yangını söndürme çalışmaları devam ederken, Adana ve Osmaniye’de 23 ayrı noktada orman yangını çıktığı bilgisi paylaşıldı. Ekiplerin müdahalesiyle 19 noktadaki yangın kontrol altına alındı.

Gündem

23.01.2024, 17:43

Antalya Manavgat ilçesinde çıkan orman yangını, ilçede yaşayan çok sayıda vatandaşın evinden olmasına neden oldu.

Evlerini terk eden vatandaşlar, geceyi akrabalarının yanında geçirmek zorunda kaldı.

DGS sınav yerleri belli oldu mu 2024? DGS sınav yerleri belli oldu mu 2024? Haberi Görüntüle

ADANA VE OSMANİYE’DE 23 AYRI NOKTADA YANGIN

Manavgat'taki yangını söndürme çalışmaları devam ederken, Adana ve Osmaniye’de 23 ayrı noktada orman yangını çıktığı bilgisi paylaşıldı. Ekiplerin müdahalesiyle 19 noktadaki yangın kontrol altına alındı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabı üzerinden, Adana ve Osmaniye'deki yangınlara ilişkin açıklamada bulundu.

Manavgat’taki yangını söndürme çalışmaları sürerken, Adana ve Osmaniye’de maalesef 23 ayrı noktada orman yangını çıktığını aktaran Çelik, "İlgili tüm kurumlarımız görev başında ve teyakkuz halindeler. 19 noktadaki yangın kontrol altına alındı. Diğer 4 noktadaki yangını kontrol altına alma çalışmaları devam ediyor" dedi.

Türkiye'den felaketle sarsılan ülkeye taziye mesajı: 'Kuveyt halkına içten taziyelerimizi sunuyoruz' Türkiye'den felaketle sarsılan ülkeye taziye mesajı: 'Kuveyt halkına içten taziyelerimizi... Haberi Görüntüle

"KOZAN’DAKİ YANGIN RÜZGARLA YAYILIYOR"

Kozan’daki yangına ilişkin de açıklamada bulunan Çelik, "Kozan’daki yangın bölgesinde hemşehrilerimiz görevlilerin yönlendirmesini dikkatle takip etmeliler. Her bir canımızı güvenli bölgeye geçirmek için ekiplerimiz iş başındalar. Kozan’daki yangın rüzgarla yayılıyor. O bölge tedbir amaçlı boşaltılıyor. 4 köy tedbir amaçlı boşaltıldı. Tüm hemşehrilerimiz görevlilerimizin yönlendirmelerine tam uymalı. Tüm canlarımızı korumalıyız" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading