Yandex Metrica

ABB Başkan adayı Altınok'tan çalışanlara söz: 'Hiçbir işçimizin çoluğunun, çocuğunun rızkıyla oynamayacağız'

ABB Başkan adayı Altınok'tan çalışanlara söz: 'Hiçbir işçimizin çoluğunun, çocuğunun rızkıyla oynamayacağız'

Cumhur İttfakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Şurada az bir zamanımız kaldı. Büyükşehirde çalışan hiçbir işçimizin çoluğunun, çocuğunun rızkıyla oynamayacağız. İnsanın rızkıyla şeytan oynar." dedi.

Gündem

28.03.2024, 06:54

Seçim çalışmalarını Pursaklar ve Keçiören'de sürdüren Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Ankara'daki mevcut yönetimi değerlendirdi, projelerini sıraladı. Altınok, Pursaklar'da bir düğün salonunda düzenlenen iftar programına Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve Cumhur İttifakı Keçiören Belediye Başkan adayı Zafer Çoktan ile  katıldı.

Bakan Şimşek'ten dikkat çeken enflasyon mesajı: Hızla gerilemesini bekliyoruz Bakan Şimşek'ten dikkat çeken enflasyon mesajı: Hızla gerilemesini bekliyoruz Haberi Görüntüle

"ANKARALI ALTINOK HALLEDER"

Burada bir konuşma yapan Altınok, Mansur Yavaş yönetiminin Pursaklar'a hizmet etmediğini söyledi. Pursaklar Belediye'sinin Büyükşehir'den destek almadığını belirten Altınok, ilçenin kendi imkanlarıyla eser ve hizmet ürettiğini vurguladı. Konuşmasına projeleriyle devam eden Turgut Altınok, "Ankara'da trafik problemini kim çözer? Anketler diyor ki Altınok çözer. Ankara'da trafik problemi, otobüslerde doluluk problemi son bulacak. Bu problemleri kim bitirir diye sorulduğunda Ankaralı 'Altınok halleder' diyor. İnşallah 31 Mart'ta desteklerinizle Pursaklar'da Ertuğrul Çetin, Büyükşehirde de Altınok olacak." ifadelerini kullandı.

Kobani davasında karar: Ali Ürküt, Ahmet Türk ve Alp Altınörs'ün cezası belli oldu Kobani davasında karar: Ali Ürküt, Ahmet Türk ve Alp Altınörs'ün... Haberi Görüntüle

"ANKARALI HİZMETİ SEÇECEK"

Pursaklar'dan Keçiören'e geçen Altınok, Balalılar Kültür ve Yardımlaşma Dernek üyeleriyle bir araya geldi. Kendisinin Bala'da doğup büyüdüğünü ifade eden Altınok şunları söyledi: "Ankara'yı bilen, 20 yıllık tecrübesi olan, bir gecekondu şehrini bir dünya kenti, turizm merkezi yapan ve 20 yıllık görev süresince Allah'a çok şükür paralı pullu lekesi olmayan, sizden olan bir aday, Altınok hemşehriniz var. Bir de sosyal medyada reklam yapanlar var. Ankaralı tercihini yapacak hizmeti seçecek.

Cezaevi firarileri için yolun sonu! Çiftlik evinde yakalandılar! Cezaevi firarileri için yolun sonu! Çiftlik evinde yakalandılar! Haberi Görüntüle

"İNSANIN RIZKIYLA ŞEYTAN OYNAR"

Cumhuriyet Halk Partisi'nden olan hemşehrilerimizden, vatandaşlarımızdan sokakta 'sana oy vereceğiz' diyen bir sürü vatandaşımız var. Şurada az bir zamanımız kaldı. Büyükşehirde çalışan hiçbir işçimizin çoluğunun, çocuğunun rızkıyla oynamayacağız. İnsanın rızkıyla şeytan oynar."

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading