Yandex Metrica

8 Nisan Bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) ücretsiz mi? FSM köprüsü Pazartesi bedava mı?

8 Nisan Bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) ücretsiz mi? FSM köprüsü Pazartesi bedava mı?

Ramazan bayramı tatili Cumhurbaşkanı Erdoğan kararı ile 9 güne çıkartıldı. Kamu çalışanları Pazartesi ve salı gününün de idari izin sayılması ile bayram tatilini 9 gün yapacak. Köprü ve otoyollar da Ramazan bayramı tatili süresinde ücretsiz olacak.8 Nisan Bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) ücretsiz mi? FSM köprüsü Pazartesi bedava mı? soruları ise yola çıkacak olan sürücüler tarafından sıkça soruluyor. 

Gündem

14.04.2024, 15:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzası ile Resmi Gazete'de yayımlanan karar göre bazı köprü ve otoyollar ücretsiz olcak.  Karayolları Genel Müdürlüğü'nün işletmesindeki köprü ve otoyolların ne zaman, hangi tarihler arasında ücretsiz olacağı ise sürücüler tarafından merak ediliyordu. 8 Nisan Pazartesi günü aracıyla yola çıkmayı düşünen sürücüler "8 Nisan Bugün 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (Boğaz Köprüsü) ücretsiz mi? FSM köprüsü Pazartesi bedava mı?" sorularına yanıt arıyor. 

Yunanistan'ın ambargosuna rağmen: Uluslararası Zirve’de KKTC Bayrağı dalgalandı Yunanistan'ın ambargosuna rağmen: Uluslararası Zirve’de KKTC Bayrağı dalgalandı Haberi Görüntüle

8 NİSAN BUGÜN 12 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ ÜCRETSİZ Mİ?

8 Nisan Pazartesi günü  15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri ücretsiz olacak. Ayrıca KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar da Ramazan bayramında 9 gün boyunca bedava olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan genç çiftçilere müjde: Kredi destek limitleri artırıldı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan genç çiftçilere müjde: Kredi destek limitleri artırıldı Haberi Görüntüle

FSM KÖPRÜSÜ RAMAZAN BAYRAMINDA BEDAVA MI?

KGM sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden geçişler cumartesi sabah itibarıyla bayram tatili sonuna kadar 9 gün boyunca ücretsiz olacak. Ücretsiz geçişler 15 Nisan Pazartesi saat 07.00'ye kadar olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Devlet Bakanı Siewiera'yı kabul etti: 'Ukrayna için savunulan ilkelerin Gazze için de geçerli olması gerekiyor' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya Devlet Bakanı Siewiera'yı kabul etti: 'Ukrayna için... Haberi Görüntüle

YAP İŞLET DEVRET MODELİ İLE YAPILAN YOLLAR ÜCRETLİ

Yap-işlet-devret projeleri ücretsiz geçiş uygulamasından hariç tutuldu. Bu yollar özel işletmede olduğu için ücretsiz geçişlerin olması beklenmiyor. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Gündem


Loading