Dün İncek Mahallesi'nde meydana gelen olayda okul çıkışı yürüyerek evine giden lise öğrencisine, 7 sokak köpeği saldırdı.
![Şeyma Subaşı'nın yeni sevgilisi kim? Şeyma Subaşı ile Barış Alper Yılmaz sevgili mi?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/seyma-subasinin-yeni-sevgilisi-kim.webp)
GÜVENLİK GÖREVLİSİ SON ANDA KURTARDI
Bir anda 7 köpeğin arasında kalan ve büyük korku yaşayan lise öğrencisi, panikle koşmaya çalıştı. Bir taraftan da çığlık atarak yardım isteyen öğrenciyi, yandaki sitede görev yapan güvenlik görevlisi kurtardı.
![AK Partili isim 'Uyanık olmalıyız' diyerek uyardı: Üst akıl şimdi de Türk aile yapısını hedef almıştır](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/lgbt1-2107424917.webp)
ŞANS ESERİ YARA ALMADAN KURTULDU
Cep telefonuyla görüntülenen olayda şans eseri yara almadan kurtulan öğrenci, evine gitti. Görüntüde, köpeklerin arasında kalan öğrencinin güvenlik görevlisinin müdahalesiyle kurtulduğu görüldü.
![Sonunda bu da oldu: Tartıştığı cami imamını okla vurdu](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/gtqny95wwaayukf.webp)
SON 1 AY İÇİNDE 11 KİŞİ BAŞIBOŞ SOKAK KÖPEĞİNİN SALDIRISINA UĞRADI
Öte yandan aynı mahallede son 1 ay içinde 11 kişinin sokak köpeklerinin saldırısı sonucu çeşitli yerlerinden yaralandığı öğrenildi. Mahalleli duruma tepki gösterdi ve köpeklerin belediye tarafından toplanarak götürülmesini istedi.
![Bakan Uraloğlu'ndan Microsoft krizine ilişkin açıklama: Sistem ne zaman normale dönecek?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/url.webp)
'20 KÖPEĞİN SALDIRISINA UĞRADIM'
Mahalleliden Osman Çiçek, 3 gün önce aynı yerde köpeklerin saldırısı sonucu yaralandığını söyledi. Çiçek şunları ifade etti:
"Markete giderken bir sürü halinde yaklaşık 20 köpeğin saldırısına uğradım. Bacağımdan ve elimden ısırdılar. Daha sonra hastaneye gittim. Kuduz aşısı yaptırdım. Adli rapor alarak şikayetçi oldum. Bu civarda yaklaşık 100 köpek var.''
![13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi ilçede oldu? Merkez üssü neresi?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/13-temmuz-bugun-tokatta-deprem-mi-oldu.webp)
![Türkiye'den Umman'daki cami saldırısına ilişkin açıklama: 'Derin üzüntü duyuyoruz'](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/disisleri-bakanligi866033679.webp)
'CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK'
Sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Naile A. ise 3 yıldır sitede görev yaptığını anlatarak şunları söyledi:
"Defalarca bu civarda köpek saldırılarına maruz kaldım. Allah korudu yaralanmadım; ama etrafımı çembere alıp saldırmaya çalıştılar.
Burada çalışan birçok insan ekmek parasını terk edip gitmek zorunda kaldı bu saldırılardan dolayı. Can güvenliğimiz yok. Son 1 ayda hastaneye götürülen yaklaşık 11 kişi oldu. Artık tedirginiz, buradan geçemiyoruz. Bu olaya bir çözüm bulunsun istiyoruz" diye konuştu.''