Yandex Metrica
SON DAKİKA
7 başıboş sokak köpeğinin saldırısına uğradı! Son anda bakın nasıl kurtuldu

7 başıboş sokak köpeğinin saldırısına uğradı! Son anda bakın nasıl kurtuldu

Bir başıboş köpek saldırısı haberi de Ankara'dan geldi. Gölbaşı ilçesi, İncek mahallesinde okuldan eve giden lise öğrencisi 7 başıboş sokak köpeğin saldırısına uğradı. Lise öğrencisini son anda güvenlik görevlisi kurtardı.

Gündem

23.01.2024, 19:14

Dün İncek Mahallesi'nde meydana gelen olayda okul çıkışı yürüyerek evine giden lise öğrencisine, 7  sokak köpeği saldırdı.

SURVIVOR SEMA PINAR KAVGASI - Pınar neden ceza almadı? All... Haberi Görüntüle

GÜVENLİK GÖREVLİSİ SON ANDA KURTARDI

Bir anda 7 köpeğin arasında kalan ve büyük korku yaşayan lise öğrencisi, panikle koşmaya çalıştı. Bir taraftan da çığlık atarak yardım isteyen öğrenciyi, yandaki sitede görev yapan güvenlik görevlisi kurtardı.

MİT tırlarının durdurulması davasında yargılana Erdem Gül'ün cezası belli oldu! Haberi Görüntüle

ŞANS ESERİ YARA ALMADAN KURTULDU

Cep telefonuyla görüntülenen olayda şans eseri yara almadan kurtulan öğrenci, evine gitti. Görüntüde, köpeklerin arasında kalan öğrencinin güvenlik görevlisinin müdahalesiyle kurtulduğu görüldü.

Sakal kesmek orucu bozar mı? Saç, sakal kesimi orucu etkiler... Haberi Görüntüle

SON 1 AY İÇİNDE 11 KİŞİ BAŞIBOŞ SOKAK KÖPEĞİNİN SALDIRISINA UĞRADI

Öte yandan aynı mahallede son 1 ay içinde 11 kişinin sokak köpeklerinin saldırısı sonucu çeşitli yerlerinden yaralandığı öğrenildi. Mahalleli duruma tepki gösterdi ve köpeklerin belediye tarafından toplanarak götürülmesini istedi.

Kedi Eros'u öldürmek isteyen apartman sakini İbrahim Keloğlan hakkında mahkeme... Haberi Görüntüle

'20 KÖPEĞİN SALDIRISINA UĞRADIM'

Mahalleliden Osman Çiçek, 3 gün önce aynı yerde köpeklerin saldırısı sonucu yaralandığını söyledi. Çiçek şunları ifade etti:

"Markete giderken bir sürü halinde yaklaşık 20 köpeğin saldırısına uğradım. Bacağımdan ve elimden ısırdılar. Daha sonra hastaneye gittim. Kuduz aşısı yaptırdım. Adli rapor alarak şikayetçi oldum. Bu civarda yaklaşık 100 köpek var.''

BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ LİSTESİ -UEDAŞ duyurdu 7 SAAT BOYUNCA! 28... Haberi Görüntüle

İBB Baskan Adayı Murat Kurum'dan İmamoğlu'na 'Dönüsüm' yanıtı açıklaması: Bu... Haberi Görüntüle

'CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK'

Sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Naile A. ise 3 yıldır sitede görev yaptığını anlatarak şunları söyledi:

"Defalarca bu civarda köpek saldırılarına maruz kaldım. Allah korudu yaralanmadım; ama etrafımı çembere alıp saldırmaya çalıştılar.

Burada çalışan birçok insan ekmek parasını terk edip gitmek zorunda kaldı bu saldırılardan dolayı. Can güvenliğimiz yok. Son 1 ayda hastaneye götürülen yaklaşık 11 kişi oldu. Artık tedirginiz, buradan geçemiyoruz. Bu olaya bir çözüm bulunsun istiyoruz" diye konuştu.''

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading