SON DAKİKA
6'lı masa ikiye mi bölünüyor? Akşener, Davutoğlu, Babacan!..

6'lı masa ikiye mi bölünüyor? Akşener, Davutoğlu, Babacan!..

Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda bir türlü uzlaşamayan Millet İttifakı'nda bölünme iddiaları gündeme geldi. Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu'nun İYİ Parti lideri Meral Akşener'den görüşme talep ettiği belirtilirken 3 liderin diğer ortaklardan ayrı görüşmesi "ayrılık sinyali" olarak yorumlandı.

Gündem

23.01.2024, 19:49

2023 Cumhurbaykanlığı seçimleri için geri sayım başlarken muhalefetin ortak aday olarak kimi göstereceği de merak konusu olmaya devam ediyor. Terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP'nin güdümüne giren ve 6'lı Masa olarak adlandırılan Millet İttifakı'na ilişkin son gelen haber ise Ankara'da büyük yankı buldu

Son dakika... Pendik Kaymakamlığı lojmanlarına silahlı saldırı Haberi Görüntüle

ORTADAN İKİYE Mİ BÖLÜNÜYORLAR?

6'lı masada gözler 2 Ekim'de yapılacak olan 2. tur görüşmelerine çevrildi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ev sahipliğinde yapılacak kritik toplantıda son günlerdeki tartışmalar ve adaylık konusunun masada olması bekleniyor. 2 Ekim'deki toplantı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 26 Eylül itibarıyla liderler turuna çıkacağı öğrenilirken; sürpriz bir gelişme gündem oldu.

Nerede adil yarış! Mansur Yavaş aynı skandalla yine gündemde: Turgut... Haberi Görüntüle

BABACAN TALEP ETTİ

Kritik toplantı öncesi İYİ Parti lideri Meral Akşener'in DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu ile bir araya geleceği öğrenildi. Görüşme talebinin ise Gelecek ve DEVA Partisi'nden geldiği belirtildi. Davutoğlu, Babacan ve Akşener'in diğer parti liderinden ayrı şekilde bir araya gelecek olmaları "ayrılık sinyali mi?" sorunu akıllara getirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading