Bursa'nın en kalabalık ilk üç ilçeleri arasında yer alan İnegöl'de oy verme işlemleri saat 16.00 itibariyle son buldu. İnegöl vatandaşlar oy kullandıktan sonra hangi adayın kazanacağını merak etmeye başladı. YSK'nın belirlediği sandık görevlileri ise oy pusulalarını açmaya başladı. İnegöllü vatandaşlar ise İnegöl Belediye Başkanı Adayı kimler? Hangi parti kazandı, kim önde? AK Parti Belediye Başkanı adayı Alper Taban mı? CHP Belediye Başkanı adayı Ali Doğan mı kazanacak? sorularına yanıt arıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 15 Temmuz'a tiyatro diyenleri affetmeyeceğiz31 MART 2024 BURSA- İNEGÖL SEÇİM SONUÇLARI
31 Mart Yerel seçimleri Bursa'nın İnegöl ilçesinde tamamlandı. Bursa'nın en kalabalık ilçeleri arasında yerini alan İnegöl'de de vatandaşlar okullara girerek oy verme işlemlerini tamamladı. Ancak vatandaşlar Hangi parti kazandı, kim önde? İnegöl Belediye Başkan adayı kimler?
CANLI 31 MART BURSA- İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Yanıp kavrulacağız: Çöl sıcaklıkları geliyor! Bu iller 40 dereceyi görecek!BURSA- NEGÖL SEÇİM SONUÇLARINI HANGİ PARTİ KAZANDI?
Bursa'nın İnegöl ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri okullarda sabah saat 07.00'da başlamış, saat 16.00'da son bulmuştu. Oy kullanan vatandaşlar ise hangi adayın kazanacağını merak ederken YSK'da belirlediği sndık müşahitleri eşliğinde oy sayma işlelerine başladı. İnegöl'de biten oy verme işleminin ardından vatandaşlar ise Hangi parti kazandı, kim önde? İnegöl Belediye Başkan adayı kimler? İnegöl Belediye Başkanı Adayı kimler? Hangi parti kazandı, kim önde? AK Parti Belediye Başkanı adayı Alper Taban mı? CHP Belediye Başkanı adayı Ali Doğan mı? İnegöllü vatandaşlar hangi adayın kazanacağına ilişkin detaylı bilgileri TR Haber internet sitesinden öğrenebilecek.
Ümit Özdağ'a hapis istemi: Libya'da şehit düşen MİT'çileri ifşa etmiştiBURSA İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI ADAYLARI
AK Parti- Alper Taban
CHP- Ali Doğan
İYİ Parti- Sevda Özcan
Memleket Partisi- Yasemin Soydan
Yeniden Refah Partisi- Mehmet Kaygusuz