Yandex Metrica

Sitede Ara

29 Mayıs bugün hangi konserler var? İstanbul'un Fethi etkinlik ve kutlamaları nerede?

29 Mayıs bugün hangi konserler var? İstanbul'un Fethi etkinlik ve kutlamaları nerede?

29 Mayıs her sene İstanbul'un Fethi olarak çeşitli etkinliklerle İstanbul'da kutlanıyor. Etkinlikler kapsamında sevilen şarkıcılar da binlerce kişiye konser veriyor. 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü de İBB etkinlik takvimini paylaştı. Peki 29 Mayıs'ta İstanbul'da etkinlik ve konserler var mı? Bugün hangi şarkıcılar konser verecek? 29 Mayıs bugün hangi konserler var? İstanbul'un Fethi etkinlik ve kutlamaları nerede?

Gündem

29.05.2024, 08:40

29 Mayıs 2024'te İstanbul'un fethinin 571. yıl dönümü kutlanacak. Kutlamalar çerçevesinde çeşitli etkinlikler de organize ediliyor. Her sene olduğu gibi 2024 yılında da sevilen şarkıcılar sahneye çıkarak hayranları ile bir araya gelecek. En sevilen şarkılarını binlerce kişiyle birlilte seslendirecek olan şarkıcıları canlı dinlemek isteyen müzik severler ise konserlerin nerede, saat kaçta başlayacağını merak ediyor. 

Nesil Çalışkan kimdir? İşçi Partisi Türk milletvekili Nesil Çalışkan nereli? Nesil Çalışkan kimdir? İşçi Partisi Türk milletvekili Nesil Çalışkan nereli? Haberi Görüntüle

29 MAYIS (İSTANBUL'UN FETHİ) BUGÜN HANGİ KONSERLER VAR?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 29 Mayıs İstanbul'un fethi kutlama takvimini duyurdu. Buna göre sevilen şarkıcı Haluk Levent binlerce kişiye unutulmaz bir konser verecek. Ayrıca Sena Şener de İstanbullulara muhteşem bir konser verecek. Konserlerin başlama saatleri ise İBB tarafından duyuruldu. 

Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi kaç yaşında? Duru Nayman kimdir? Arda Güler'in sevgilisi kaç yaşında? Haberi Görüntüle

İSTANBUL'UN FETHİ KUTLAMALARI NEREDE?

İstanbul'un Fethi 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü büyük bir coşkuyla kutlanacak. Etkinlik kapsamında konserler Maltepe Etkinlik Alanı'nda gerçekleşecek.

Son dakika: Kıbrıs tezkeresi Meclis'ten geçti Son dakika: Kıbrıs tezkeresi Meclis'ten geçti Haberi Görüntüle

HALUK LEVENT KONSERİ SAAT KAÇTA?

Haluk Levent 29 Mayıs İstanbul konserinin başlama saatinin 21.40 olduğu aıklandı. Etkinlik alanında kapı açılış saatinin 18:30 olduğu açıklandı.

PKK'ya ağır darbe! Binlerce Doçka mühimmatı ele geçirildi PKK'ya ağır darbe! Binlerce Doçka mühimmatı ele geçirildi Haberi Görüntüle

29 MAYIS ETKİNLİK BAŞLAMA SAATLERİ

Kapı Açılış: 18.30

19:30 Sena Şener Konseri

20:50 Mehteran Gösterisi

21:25 29 Mayıs Gösterisi

21:40 Haluk Levent Konseri

Pendikli Forrest Gump! Yıllardır E-5 karayolunda yürüyen adamın hayat hikayesi ortaya çıktı Pendikli Forrest Gump! Yıllardır E-5 karayolunda yürüyen adamın hayat hikayesi... Haberi Görüntüle

MALTEPE ETKİNLİK ALANINA NASIL GİDİLİR?

İstanbul'un Fethi Konseri'ne İstanbul'un her yerinden ulaşım mümkün. 

İETT otobüsleri ile 4, 16, 16A,16D, 17, 17S, 133F, 133T, 252, E9 hatlarıyla erişim sağlanabilir. 

Marmaray ile Maltepe durağında indikten sonra sahil hattına doğru 15 ila 20 dakikalık bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Metro ile  M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı Metro Hattı'nda Maltepe istasyonundan indikten sonra Maltepe-Fındıklı Mahallesi, Maltepe-Başıbüyük, Maltepe-Büyükbakkalköy otobüsüne binip Maltepe durağında inerek sahil alanına yürüyebilirsiniz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading