Yandex Metrica

23 Şubat Cuma 2024 BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ! UEDAŞ Bursa elektrik kesinti listesi! İnegöl, Mudanya, Karacabey, Gemlik 5 saat elektrik olmayacak!

23 Şubat Cuma 2024 BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ! UEDAŞ Bursa elektrik kesinti listesi! İnegöl, Mudanya, Karacabey, Gemlik 5 saat elektrik olmayacak!

UEDAŞ 23 Şubat 2024 Bursa'da  7 saat boyunca bazı ilçeler ve mahallelerde elektrik kesintisi olacağını açıkladı. İşte Bursa'da 23 Şubat Cuma  günü elektrik kesintisi olacak ilçelerin listesi... Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa ilçelerinde elektrik kesintisi var mı? Bursa elektrikler ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde elektrik kesintisi var? Gürsu, Kestel, İnegöl, Yıldırım ve İznik'te elektrikler neden yok? Bursa hangi mahallelerde elektrik kesintisi olacak? İşte detaylar...

Gündem

26.02.2024, 09:12

Bursa'da 23 Şubat Cuma günü uzun süre boyunca planlı olarak elektrik kesintisi yaşanacak.

UEDAŞ Bursa'da İnegöl, Mudanya, Karacabey ve Gemlik ilçelerinde gün içerisinde 5 saat  boyunca elektrik kesintisi olacağıı duyurdu.

Peki Bursa'da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak? UEDAŞ ne dedi? Bursa'da Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde elektrik kesintisi var mı? Bursa elektrikler ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde elektrik kesintisi var? Gürsu, Kestel, İnegöl, Yıldırım ve İznik'te elektrikler neden yok? Bursa hangi mahallelerde elektrik kesintisi olacak? UEDAŞ Bursa elektrik kesintisi ilçe ve saatleri listesi...  İşte Bursa'da elektrik kesintisi olacak ilçe ve mahalle listesi...

Ehliyeti olanlar dikkat! 15 TL yerine 4 bin TL ödemeyin: Süre yıl sonu doluyor Ehliyeti olanlar dikkat! 15 TL yerine 4 bin TL ödemeyin:... Haberi Görüntüle

23 ŞUBAT CUMA BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ İLÇE LİSTESİ

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir ilçelerinde elektrik kesintisi var mı? Bursa elektrikler ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde elektrik kesintisi var? Gürsu, Kestel, İnegöl, Yıldırım ve İznik'te elektrik kesintisi mi var?

Kripto para düzenlemesi için gözler Meclis'te Kripto para düzenlemesi için gözler Meclis'te Haberi Görüntüle

BURSA'DA ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER AÇIKLANDI

Bursa'da bugün Osmangazi, Nilüfer, Gürsu, Büyükorhan, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Karacabey, Gemlik, İnegöl'de planlı elektrik kesintisi olacak.

Detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

target="_blank" rel="noopener">23 ŞUBAT 2024 BURSA ELEKTRİK KESİNTİSİ LİSTESİ UEDAŞ

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Loading