Yandex Metrica

23 Nisan bugün İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Bugün (Çocuk Bayramı) İETT otobüs metrobüs metro bedava mı?

23 Nisan bugün İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Bugün (Çocuk Bayramı) İETT otobüs metrobüs metro bedava mı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta coşku ile kutlanacak. Her sene olduğu gibi 2024 yılında da kutlamaların ana merkezlerinden biri İstanbul olacak. İstanbul'da 23 Nisan Salı günü kutlamalara katılmak isteyen vatandaşlar toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığı sorusuna yanıt arıyor. 23 Nisan bugün İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Bugün (Çocuk Bayramı) İETT otobüs metrobüs metro bedava mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında.

Gündem

19.05.2024, 12:35

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda toplu taşımaların ücretsiz mi yoksa ücretli mi olduğu soruları sıkça gündeme gelmeye başladı. Pek çok ilimizde 23 Nisan'da otobüslerin kullanımı ücretsiz olurken İstanbul'da yaşayan vatandaşlar ücretsiz ulaşım kararının çıkıp çıkmadığını merak ediyor. Tüm yurtta 23 Nisan etkinlikleri düzenlenecek. Okullarda, sokaklarda, caddelerde ve meydanlarda yapılacak etkinliklere milyonlarca kişinin katılması bekleniyor. Etkinliklere toplu taşıma ile katılmak isteyen İstanbullular 23 Nisan bugün İstanbul'da otobüsler ücretsiz mi? Bugün (Çocuk Bayramı) İETT otobüs metrobüs metro bedava mı? sorularına yanıt arıyor. 

Erdoğan: Yunanistan'la aramızda çözülmeyecek bir problem yok! Pozitif gündeme yoğunlaşacağız Erdoğan: Yunanistan'la aramızda çözülmeyecek bir problem yok! Pozitif gündeme yoğunlaşacağız Haberi Görüntüle

23 NİSAN BUGÜN İSTANBUL'DA OTOBÜSLER BEDAVA MI?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı toplu taşıma araçlarının 23 Nisan 2024 Salı günü ücretsiz olması bekleniyor. Resmi tatil günlerinden olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda İstanbul'da otobüsler geçtiğimiz yıllarda bedava olmuştu. Benzer uygulamanın 2024 yılında da devam etmesi bekleniyor. İstanbullular 23 Nisan'da kişiselleştirilmiş İstanbulkartları ile ücretsiz seyahat edebilir. (NOT: 23 Nisan bugün İstanbul'da ücretsiz toplu taşımaya ilişkin henüz İETT'den resmi duyuru gelmedi. Tahminlere göre İstanbul'da ulaşımın geçmiş yıllardaki gibi Çocuk Bayramı'nda bedava olması bekleniyor.)

Ayhan Bora Kaplan davasında yeni gelişme! Savcıdan talimat: Polis müdürlerinin evine baskın! Ayhan Bora Kaplan davasında yeni gelişme! Savcıdan talimat: Polis müdürlerinin... Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DA ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINDA OTOBÜS, METROBÜS, METRO BEDAVA MI?

Her sene 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda İstanbul'da belediyeye bağlı toplu taşıma sistemleri ücretsiz oluyordu. 2024 yılında da 23 Nisan'da toplu taşımanın bedava olması bekleniyor. Önümüzdeki günlerde İBB ve İETT'den konuya dair duyuru yapılması bekleniyor. İstanbul'da 23 Nisan'da toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığı konusu hakkında ALO 153'ten bilgi alabilirsiniz.

Göktepe-2 kuyusu nerede? Göktepe-2 hangi ilde? Göktepe-2 kuyusu nerede? Göktepe-2 hangi ilde? Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DA 23 NİSAN'DA MARMARAY BEDAVA MI?Ü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete'de yer alan karara göre 23 Nisan'da İstanbul'da Marmaray seferleri ücretsiz olacak. 

Kış geri döndü! Meteoroloji'den 29 ile sarı kodlu uyarı: Çok kuvvetli geliyor Kış geri döndü! Meteoroloji'den 29 ile sarı kodlu uyarı: Çok... Haberi Görüntüle

23 NİSAN'DA İSTANBUL'DA HAVALİMANI METROSU BEDAVA MI?

Gayrettepe-İst. Havalimanı-Arnavutköy-Metro hattı 23 Nisan'da bedava olacak.

Habere Tepki Ver

1

0

1

0

0

0

1

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading