Yandex Metrica

23 Nisan bankalar açık mı 2024? 23 Nisan'da bankalarda işlem yapılır mı?

23 Nisan bankalar açık mı 2024? 23 Nisan'da bankalarda işlem yapılır mı?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın resmi tatil olması sebebiyle birçok kurum ve iş yeri tatil olarak bayramı kutlayacak. Ancak, Bankada işi olan vatandaşlar 23 Nisan'da kargoların çalışıp çalışmadığını merak ediyorlar. Peki, 23 Nisan bankalar açık mı 2024? 23 Nisan'da bankalarda işlem yapılır mı?

Gündem

22.04.2024, 21:55

23 Nisan'da bankaların çalışıp çalışmayacağı gibi detaylar, birçok vatandaşın araştırdığı konu haline geldi. Bankalar aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, bu konuda resmi bilgilere ulaşmak için araştırmalara başladılar.  Peki, 23 Nisan bankalar açık mı 2024? 23 Nisan'da bankalarda işlem yapılır mı?

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan enflasyon için tarih verdi: Düşüş eğilimine girecek Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan enflasyon için tarih verdi: Düşüş eğilimine... Haberi Görüntüle

23 NİSAN BANKALAR AÇIK MI 2024?

23 Nisan'ın resmi tatil olması nedeniyle banka şubelerinin tamamı kapalı olacak.

Cumhurbaşkanına suikast girişimi ellerine yüzlerine bulaştı: Sır perdesi aralandı! Cumhurbaşkanına suikast girişimi ellerine yüzlerine bulaştı: Sır perdesi aralandı! Haberi Görüntüle

ÖZEL SEKTÖRE 23 NİSAN TATİL Mİ?

23 Nisan resmi bir tatil günüdür. Bu sebeple, okullar ve resmi daireler tatil edilecektir. Üniversiteler ve liseler de bu özel günde kapalı olacaktır. Özel sektör çalışanları da resmi tatil uygulamasından faydalanacaktır. Ancak, resmi tatil olmasına rağmen çalışması gereken vatandaşlar, ekstra mesai ücreti alacaklardır. Dolayısıyla, 23 Nisan özel sektörde tam gün resmi tatil olarak ilan edilmiştir.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Gündem


Loading