Tüm Türkiye yerel seçimlerden çıkan sonuçlara odaklandı! Peki Kars Susuz'da seçim sonuçları ne oldu? 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sabah oy verme işleminin başlamasıyla başladı. Milyonlarca vatandaşın sandık başına gittiği yerel seçimlerde hangi partinin adayı seçimleri kazandı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki 31 Mart yerel seçimlerinde Kars Susuz'da hangi parti aldı? Kars Susuz'da hangi partinin adayı önde? Susuz'da AK Parti adayı Murat Uray mı CHP adayı Oğuz Yantemur mu Yeniden Refah Partisi adayı Oğuz İşçan mı kazandı?
![İstanbul'un göbeğinde iki grup arasında silahlı çatışma: 3 yaralı](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ekran-goruntusu-2024-07-16-164533.webp)
CANLI 31 MART 2024 KARS SUSUZ SEÇİM SONUÇLARI
![Bakmadıkları yer kalmadı! 10 yıl boyunca kayıp olan adamın cesedi kendi evinde bulundu!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/manisa.webp)
2024 KARS SUSUZ SEÇİM SONUÇLARI TRHABER'DE
Toplam 1.515 seçmenin bulunduğu Kars Susuz'da 6 sandık bulunuyor. YSK'nın seçim yasağını sona erdi açıklamasının gelmesiyle birlikte Kars Susuzlu vatandaşlar arama motoruna Kars Susuz'da seçim sonuçları ne oldu? Kars'ta hangi partinin adayı seçimi kazandı? sorularını soruyor. Peki Kars Susuz'da AK Parti mi, CHP mi, Yeniden Refah mı kazandı?
![İBB UKOME Martı TAG toplantısı ne zaman, saat kaçta? Martı TAG İstanbul'da serbest mi olacak?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/ibb-ukome-marti-tag-toplantisi-ne-zaman-saat-kacta.webp)
KARS SUSUZ'DA SEÇİMİ AK PARTİ Mİ, CHP Mİ KAZANDI 2024?
Seçim yasaklarının kalmasıyla birlikte Kars Susuzlı vatandaşlar arama motoruna Kars Susuz'da hangi partinin önde olduğunu sormaya başladı. Peki Kars Susuz'da hangi partinin adayı önde? AK Parti'den seçime giren Murat Uray mi, yoksa CHP'den seçimlere giren Oğuz Yantemur mu kazandı. Yeniden Refah Partisi adayı Oğuz İşçan yüzde kaç oy aldı?
![İletişim Başkanı Altun'dan 15 Temmuz mesajı: Türkiye’ye demokrasi dersi vermeye kalkanlar darbe girişimine tepki göstermediler](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/fahrettin-altun-133788-b643b.webp)
31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE KARS SUSUZ'DA HANGİ PARTİ HANGİ ADAYI ÇIKARDI?
AK PARTİ - Adalet ve Kalkınma Partisi Murat Uray
YRP - Yeniden Refah Partisi: Oğuz İşçan
BTP - Bağımsız Türkiye Partisi: Çiğdem Civelek
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi: Oğuz Yantemur
SAADET - Saadet Partisi: Tayfun Mintemur
![Avrupakent Gayrimenkul #AVPGY temettü ne zaman yatacak? AVPGY temettü yattı mı, ne kadar?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/avrupakent-gayrimenkul-avpgyo-temettu-ne-zaman-yatacak-avpgyo-temettu-yatti-mi-ne-kadar.webp)
2019 KARS SUSUZ SEÇİM SONUÇLARI
2019 yerel seçimlerinde Kars Susuz'da seçimi 768 oy ile CHP'nin adayı Oğuz Yantemur kazandı.
Yorum Yaz