31 MART 2024 YEREL SEÇİM SONUÇLARI / Kayseri'nin Melikgazı ilçesinde oy kullanma işlemi tamamlandı. YSK'nın seçim yasağını kaldırmasının ardından sonuçlar netlik kazandı. Seçmenler yaşadıkları bölgelerdeki seçim sonuçlarını araştırmaya başladı. Buna göre Melikgazi'de hangi parti önde, kim kazandı? AK Parti'nin adayı Hacı Mustafa Palancıoğlu yüzde kaç oy aldı? CHP'nin adayı Özgür Alçı ne kadar oy aldı? İşte 31 mart yerel seçim sonuçları...
![Ünlü iş adamı fenomenlerin para kasası çıktı! Neslin Güngen'in kasası her yerde aranıyor!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/gungen-neslim.webp)
31 MART MELİKGAZİ SEÇİM SONUÇLARI
31 Mart 2024 tarihinde oy kullanım süreci tamamlandıktan sonra Melikgazi ilçesinde hangi parti önde, kim kazandı? soruları netlik kazanacak.
KAYSERİ SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
![Emrecan Uzunhan kimdir? Futbolcu Emre Uzunhan hangi takımda oynuyor?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/emrecan-uzunhan-kimdir.webp)
MELİKGAZİ'DE SEÇİMİ AK PARTİ Mİ, CHP Mİ KAZANDI?
31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanmasının ardından Melikgazi Belediye Başkan adayı belli olacak.
İL İL SEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
![Zekai Aksakkallı'da oraydı! 15 Temmuz kahramanı Ömer Halisdemir'in kabrine ziyaretçi akını!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240715-35144982-35144980-15-temmuz-kahramani-sehit-omer-halisdemirin-kabrinde-yogunluk-yasaniyor49871347.webp)
2024 MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANI KİM OLDU?
31 Mart yerel seçimlerinin tamamlanmasının ardından Melikgazi Belediye Başkan adayı belli olacak.
![Son dakika: Sokak hayvanları düzenlemesi Meclis'te](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/saldiri164150184.webp)
MELİKGAZI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI?
![18 Temmuz TFF başkanlık sonuçları saat kaçta belli olur? TFF seçim sonucu ne zaman açıklanır?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/tff-baskan-adaylari-kimler.webp)
MELİKGAZİ BELEDİYESİ HANGİ PARTİDENDİ?
2019 yerel seçimlerinde Melikgazi için 317.849 oy kullanıldı. AK Parti Başkan adayı Hacı Mustafa Palancıoğlu %64.54 oy alarak belediye seçimlerini kazandı. Şu anda Melikgazi Belediyesi AK Parti tarafından yönetiliyor.