Yandex Metrica

Sitede Ara

20 yıl sonra yeniden! GORA 4 GORA müjdesi geldi: GORA 4 GORA ne zaman, nerede yayınlanacak, konusu ne, hangi oyuncular yer alacak?

20 yıl sonra yeniden! GORA 4 GORA müjdesi geldi: GORA 4 GORA ne zaman, nerede yayınlanacak, konusu ne, hangi oyuncular yer alacak?

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla GORA 4 GORA filminin müjdesini verdi. Peki GORA 4 GORA ne zaman, nerede yayınlanacak, konusu ne, hangi oyuncular yer alacak? İşte detaylar...

Gündem

21.05.2024, 11:44

GORA 4 GORA filmi geliyor. Müjdeyi sosyal medya hesabından Cem Yılmaz verdi. Şimdi herkes GORA 4 GORA filmimnin ne zaman, nerede yayınlacağını, filmin konusunu ve hangi oyuncuların rol alacağını merak ediyor. 

Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından "Üzgünüm,daha fazla bekleyemem. 20 yıl sonra gelen lezzet" diyerek müjdeyi verdi. Paylaşımına Netflix'i etiketleyen Yılmaz'ın bu paylaşımı on binlerce beğeni aldı, binlerce kez paylaşıldı ve milyonlarca görüntüleme aldı. 

2024 TYT soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? YKS soru kitapçığı ve cevapları ne zaman açıklanır? 2024 TYT soruları ve cevap anahtarı açıklandı mı? YKS soru... Haberi Görüntüle

NE ZAMAN YAYINLACAK?

GORA 4 GORA'nın yayın tarihi ile ilgili henüz bir bilgi yok. Cem Yılmaz'ın "20 yıl sonra gelen lezzet" ifadesi 2004'te vizyona giren G.O.R.A.'nın ardından bu filmin 2024'te yani bu yıl içinde izleyiciyle buluşacağını gösteriyor. 

Adalet Bakanı 'asla kabul edilemez' diyerek duyurdu: Peygamber Efendimize hakaret eden YouTubera yakalama kararı! Adalet Bakanı 'asla kabul edilemez' diyerek duyurdu: Peygamber Efendimize hakaret... Haberi Görüntüle

HANGİ PLATFORMDA YAYINLANACAK?

GORA 4 GORA, Neftflix platformu üzerindne yayınlanacak. Günümüzde dijital platformlar filmleri sinemadan önce izleyiciyle buluşturuyor.

Ankara sele teslim! Caddeler göle döndü: 1 kişi hayatını kaybetti Ankara sele teslim! Caddeler göle döndü: 1 kişi hayatını kaybetti Haberi Görüntüle

KONUSU NEDİR?

GORA 4 GORA'nın 2004'te viyona giren G.O.R.A. ile konu benzerliği olup olmadığı bilinmiyor. İsim benzerliğinden dolayu GORA 4 GORA'nı da bir uzay filmi olması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading