Yandex Metrica

13. günde yeni mucize! Üç kişi enkazdan çıkarıldı biri hayatını kaybetti

13. günde yeni mucize! Üç kişi enkazdan çıkarıldı biri hayatını kaybetti

Son dakika haberleri... Depremin vurduğu Hatay'daki arama kurtarma çalışmalarında bir mucize daha gerçek oldu. Hatay'da enkaz altında kalan biri çocuk 3 kişi depremin 296. saatinde çıkarıldı. Enkaz altından çıkarılanlardan birisi ne yazık ki hayatını kaybetti.

Gündem

07.02.2024, 09:01

Türkiye'yi derinden sarsan Kahramanmaraş merkezli çifte depremin üzerinden 13 gün geçmesine rağmen mucize kurtuluşlar devam ediyor. 

Depremin vurduğu Hatay'ın merkez Antakya ilçesi General Şükrü Kanatlı Mahallesi Türkmenbaşı Caddesi'ndeki Kanatlı Apartmanı'nın enkazından biri çocuk 3 kişi depremin 296. saatinde çıkarıldı.

Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 8 il  için sarı kodlu uyarı! İşte 9 Temmuz 2024 Hava durumu raporu... Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 8 il için sarı kodlu uyarı!... Haberi Görüntüle

BİRİ HAYATINI KAYBETTİ

Enkaz altından çıkarılanlardan birisi ne yazık ki hayatını kaybetti.

Sigaraya önce zam sonra indirim! Fiyat listesi yayınladı: İşte yeni sigara fiyatları Sigaraya önce zam sonra indirim! Fiyat listesi yayınladı: İşte yeni... Haberi Görüntüle

BAKAN KOCA'DAN AÇIKLAMA

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kanatlı Apartmanı'ndan 2 kişinin sağ çıkarıldığını; 45 yaşındaki Ragda adlı kadın ile 49 yaşındaki Muhammet adlı erkek yaralının sahra hastanesinde yapılan ilk müdahale sonrası ambulans helikopterle Adana Şehir Hastanesi'ne sevk edildiğini söyledi.

Bakan Koca, şu ifadeleri kullandı;

"296'ncı saatte sağ çıkarıldı. Genel durumları iyi, hayati bulguları ve hemodinamisi stabil. 2'sinin de bilinci açık. İlk müdahaleleri yapıldı, transferi hızla yapılarak şehir hastanemizde, tedavileri yoğun bakımda devam edecek"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading