Yandex Metrica

Son dakika... LGS sınav giriş yerleri açıklandı!

Son dakika... LGS sınav giriş yerleri açıklandı!

Son dakika.. Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav giriş yerleri belli oldu. 2023 LGS sınavına kısa bir zaman kala, sınava girecek olan on binlerce öğrenci, sınav yerleri an itibarıyla öğrenebilirler.

Genel

04.02.2024, 13:29

Tüm şehirlerde uygulanacak olan LGS sınavı öncesinde, öğrenciler sınava girecekleri okul ve salonları öğrenmek istiyor. Peki, 2023 LGS sınav giriş belgesi nasıl alınır? İşte 2023 MEB LGS sınav giriş belgesi sorgulama ekranı.

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

2023 LGS SINAV YERLERİ BELLİ OLDU

Öğrencinin sınav giriş yeri, salonu, sıra numarası gibi bilgiler, MEB üzerinden ilan edildi.  Sınavlara girecek olan adaylar, https://www.meb.gov.tr/ adresinden sınav giriş yerlerini sorgulayabiliyor.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

Bakanlığın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, LGS kapsamındaki merkezi sınava girecek öğrenciler, sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgilerine Bakanlığın "http://www.meb.gov.tr/" internet adresi ve e-Okul üzerinden ulaşabilecek.

target="_blank">LGS SINAV YERİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading