Yandex Metrica

Bill Gates'in ardından Jeff Bezos da soluğu Türkiye'de aldı

Bill Gates'in ardından Jeff Bezos da soluğu Türkiye'de aldı

Dünyanın en popüler yazılımı Microsoft'un kurucusu Bill Gates'in Türkiye'ye gelmesinin ardından bu defa Amazon şirketinin kurucusu Jeff Bezos da soluğu Türkiye'nin ege kıyılarında aldı.

Genel

05.02.2024, 22:43

Geçtiğimiz günlerde Muğla'nın cazibeli kıyılarından birine demir atan Microsoft'un kurucu ortağı Bill Gates, Meryemana Evi'nde hac ibadertini yerine getirmesiyle basına yansımıştı.

İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık hava durumu... İstanbul’da kavrulacak: Termometreler ilk kez bu dereceyi görebilir! İşte haftalık... Haberi Görüntüle

10 EKİM'DE TÜRKİYE'YE GELDİ

Bu defa dünyanın en zenginleri listesinde başı çeken iş insanlarından Jeff Bezos da Türkiye'ye geldi.

Amazon'un kurucusu 57 yaşındaki Jeff Bezos, keyfini sürdüğü 136 metre uzunluğundaki süper lüks yatı Gökova Körfezi'ne demirledi. Yeni Şafak'ın haberine göre, 10 Ekim’de Yunanistan’dan Bodrum’a geçen iş insanı Jeff Bezos’un ‘Flying Fox’ isimli ultra lüks yatı, Bodrum’un ardından Gökova Körfezi'ne demir attı.

Gökova Körfezi'nde kara yoluyla ulaşımın oldukça zor olduğu bir bölgeye demir atan ‘Flying Fox’ teknesinde Jeff Bezos’un olup olmadığı ise bilinmiyor.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading