Yandex Metrica

Yarın bu iş bitiyor! İslam Memiş'ten altın yatırımcısını üzen haber: Yavaş yavaş kuyumcu kuyruğuna girin

2024'ün ilk aylarından itibaren yükselişe geçen altın fiyatları Şubat ayının son haftasında yeni zirvesine selam çaktı. 2178 TL'ye kadar yükselen gram altın fiyatlarına ilişkin açıklama yapan İslam Memiş, yatırımcıya rüzgar tersine dönecek uyarısını yaptı. Peki altın fiyatları düşüşe mi geçecek? 29 Şubat altın fiyatlarında son durum ne?

Ekonomi

15.03.2024, 06:57

Ortadoğu'da artan gerilimle birlikte altına olan talep, fiyat artışını da beraberinde getirdi. 2024'ün ocak ayı ile birlikte rengini yeşile çeviren altın fiyatları, şubat ayının son haftasıyla birlikte tarihi zirvesine ulaştı. 

Bayramda benzin ve motorin e kadar olacak? 8 Nisan 2024 akaryakıt fiyatları kaç TL Bayramda benzin ve motorin e kadar olacak? 8 Nisan 2024... Haberi Görüntüle

HER ZİRVENİN BİR DÜŞÜŞÜ VAR

Rekor rakamlara yükselen altın fiyatlarına ilişkin yatırımcıyı şoke eden bir açıklama yapan İslam Memiş, altında yaşanacak olan sert düşüşe karşı uyarılarda bulundu. Her zirvenin bir çöküşü vardır diyen Memiş, altın fiyatlarında rüzgarın ters yönde eseceğini iddia etti. 

1999 2005 2008 sigorta girişi olanlara müjde! Erken emeklilik hayaliniz gerçekleşecek: İşte sizlere altın tepside sunulan emeklilik için şartlar... 1999 2005 2008 sigorta girişi olanlara müjde! Erken emeklilik hayaliniz... Haberi Görüntüle

ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Altın fiyatlarına ilişkin açıklamalarda bulunan İslam Memiş, Haftanın son iki işlem günü olan perşembe ve cuma günlerinde satıcılı bir seyir yaşanabileceğini ifade ederek, Mevcut paritenin 45 dolarlık bir düşüş ile 2000 seviyesine gerileyebileceğini söyledi.

Dünyanın en güçlü 20 ekonomisi belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada? Dünyanın en güçlü 20 ekonomisi belli oldu! Türkiye kaçıncı sırada? Haberi Görüntüle

DÜŞÜŞ YANILTICI OLABİLİR

Elinde altın bulunduran vatandaşlara tavsiyelerde bulunan İslam Memiş, yılın geri kalanında ons ve gram altın fiyatlarında yükseliş beklentisinin devam ettiği söyledi. Ayıca, Memiş, kısa vadeli düşüşlere kanmayın, bu aldatıcı olur dedi.

Merkez Bankası'nın enflasyonla mücadele hamlesi etkisini gösterdi: Kredi kartlarında 1 yıl sonra bir ilk! Merkez Bankası'nın enflasyonla mücadele hamlesi etkisini gösterdi: Kredi kartlarında 1... Haberi Görüntüle

SAATLER İÇİNDE RAKAMLAR DEĞİŞECEK

Sözlerine devam eden İslam Memiş, altın alacak kişilerin cuma gününe kadar tamamlaması gerektiğini belirterek, paniğe kapılarak satış yapanların varlıklarını yerine koyamayacağını aktardı. Altının düşüş aşamalarının gerçekleşmiş olsa dahi yükselişlerin saatler içerisinde yaşanabileceği bildirdi. 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Loading