DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, çalışanlarına gönderdiği yıl değerlendirmesini içeren dijital mektubu ile bu alanda bir ilke imza attı.
![17 Temmuz Gram altın fiyatı | Altın ne kadar oldu?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/17-temmuz-gram-altin-fiyati-altin-ne-kadar-oldu.webp)
HAKAN ATEŞ ÇALIŞANLARINA DİJİTAL MEKTUP GÖNDERDİ
Yıllardır tarım, turizm gibi ekonomimizde katma değer yaratan ve sürdürülebilirliğe büyük katkısı olan faaliyet alanlarına yoğunlaşan DenizBank, iç iletişimindeki aksiyonlarına da yine bu doğrultuda devam ediyor. Bunun son örneğini, Bankanın Genel Müdürü Hakan Ateş bizzat kaleme alıp seslendirdiği dijital mektup ile gerçekleştirdi. Aynı zaman seslendirme sanatçısı olan ve TRT’de uzun yıllar bu görevi yapan Ateş, yeni yıl vesilesiyle personeline gönderdiği yılbaşı paketleri ile yazılı mesaj paylaşmak yerine kağıt tüketimini azaltmak için duygu ve düşüncelerini QR kod kullanarak iletti.
![O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/kanada-petroll.webp)
MEKTUPTA KENDİ SESLENDİRDİĞİ YILBAŞI MESAJI YER ALIYOR
Ateş, hediye paketinin üzerinde yer alan QR ile ulaşılan kendi seslendirdiği mektubunda, zorlu salgın koşullarında dağ, taş, gece, gündüz demeden çalışan DenizBanklılara, kamuya karşı vazife olarak gördüğü bankacılık faaliyetlerini aksatmadan sürdürdükleri için teşekkür etti.
![Bakan Uraloğlu müjdeyi verdi: Bir ile daha hızlı tren geliyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/aa-20240713-35130730-35130728-ulastirma-ve-altyapi-bakani-uraloglu-erzurumda-konustu.webp)
BANKACILIK YAPMAK YAŞAMIN KAPSAYICI ŞEKİLDE DEVAMI İÇİN ELZEM
Tarihin, zorlu zamanların ardından yaşanan sıçrama dönemleri ile ilerlediğini hatırlatan Ateş, yaşadığımız dünyaya karşı sorumluluk duygusu ile bankacılık yapmanın yaşamın kapsayıcı şekilde devamı için elzem olduğunu vurguladı.