Yandex Metrica

Sitede Ara

Reklam Görseli

Ünlü ekonomistten piyasaları karıştıran açıklama! Dolar, euro ve altında bu son fırsat

Ünlü ekonomistten piyasaları karıştıran açıklama! Dolar, euro ve altında bu son fırsat

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın için alım fırsatı geldiğini belirtti. Memiş gram altının 1030 TL altına sarktığını belirterek, 'Duymadım, görmedim, kaçırdım diyenlerinde dikkatine' ifadelerine yer verdi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:41

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın için alım fırsatı geldiğini açıkladı. 

AK Partili isim duyurdu! En düşük emekli aylığı düzenlemesinde yeni gelişme AK Partili isim duyurdu! En düşük emekli aylığı düzenlemesinde yeni... Haberi Görüntüle

GRAM ALTIN ALIM FIRSATI VERİYOR 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Memiş, gram altının son bir kez daha alım fırsatı verdiğini belirterek, "Gram altın 1030'un altına sarktı. Duymadım, görmedim, kaçırdım diyenlerinde dikkatine..." sözlerine yer verdi. 

Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill baskını artık garanti! SWIFT yerine CIPS geliyor Dolar kabusu her gün daha da büyüyor: Yeni Capitol Hill... Haberi Görüntüle

DOLAR YÜRÜDÜĞÜNDE ONLAR KOŞAR 

Diğer yandan TL'de bekleyenler içinde açıklamada bulunan Memiş şu ifadelere yer verdi: 

TL'de bekleyene dolar haricinde altın, gümüş, euro, sterlin. Fiyata değil, getiriye bakmak gerek. Pariteler, ons'lar değer kaybetti. Bir miktar daha olabilir ancak alır işime bakarım. Dolar yürüdüğünde onlar koşar. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading