SON DAKİKA
TOKİ’den ev alıp borcu olanlara büyük müjde! Dev kampanyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

TOKİ’den ev alıp borcu olanlara büyük müjde! Dev kampanyayı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ'den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyasının yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.

Ekonomi

23.01.2024, 19:50

TOKİ'den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlar için indirim kampanyası geliyor. Dar gelirli vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak kampanyanın ayrıntılarını yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak. Bilgilendirmeyi ise Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum yaptı.

Bakan Kurum, sosyal medya hesabı Twitter'dan konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Bugüne kadar tam 1 milyon 170 bin konut inşa eden TOKİ’mizin tecrübesiyle; milletimize uygun fiyatlı güvenli konutlar sunmak için gece gündüz çalışıyoruz. İlk Evim İlk İş Yerim projemiz de bu hedefle yola çıkmış; yerli ve milli imkânlarla yapılan bir MİLLET kampanyası!

Motorine bu gece zam mı geliyor 12, 13 Şubat? Motorin... Haberi Görüntüle

''ÖDEME SIRASINDA KOLAYLIKLAR SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ''

Kampanyamızda maliyet üzerinden yaptığımız % 40 indirimle vatandaşımıza en uygun şartları oluşturmaya çalıştık. Ödeme sırasında da kolaylıklar sağlamaya devam edeceğiz.

16 Şubat BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de Deterjan,... Haberi Görüntüle

TAPUSUNU HEMEN ALMAK İSTEYENLERE İNDİRİM KAMPANYASI

Ayrıca daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için de bir MÜJDEMİZ var. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için İNDİRİM KAMPANYAMIZ hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız @RTErdogan yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz.''

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading