Yandex Metrica

THY'den bilet alacaklara önemli uyarı: Asla itibar etmeyin

THY'den bilet alacaklara önemli uyarı: Asla itibar etmeyin

Dünyanın en çok noktasına uçan havayolu rekorunu yıllardır elinde tutan Türk Hava Yolları (THY), sosyal medyada şirket logosunu kullanarak kampanya adı altında dolandırıcılık amaçlı paylaşımlar yapıldığını bildirerek yolcuları uyardı.

Ekonomi

23.01.2024, 21:08

Türkiye'nin en büyük havayolu olan Türk Hava Yolları (THY), sosyal medyada şirket logosunu kullanarak kampanya adı altında dolandırıcılık amaçlı paylaşımlar yapıldığını bildirerek uyarıda bulundu. 

Kelepir arsa! Kiradan daha ucuza geliyor: Milli Emlak duyurdu Kelepir arsa! Kiradan daha ucuza geliyor: Milli Emlak duyurdu Haberi Görüntüle

"KAMPANYA" BAŞLIĞI ALTINDA DOLANDIRICILIK

Bilet almak isteyenlere yönelik dolandırıcılık faaliyetini duyuran THY'nin resmi destek hesabından yapılan açıklamada, sosyal mecralarda ve "WhatsApp" gruplarında şirket markasının isminin ve logosunun kullanıldığı belirtilerek, kampanya başlığı altında kötü amaçlı paylaşımlar yapıldığını duyurdu. 

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamada, "Resmi web sitemizde veya sosyal medya kanallarımızda yayınlanmadığı sürece bu gibi paylaşımlara itibar edilmemesi önemle rica olunur." uyarısında bulunuldu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading