Yandex Metrica

Sözleşmeliye kadro kimleri kapsıyor? Bakan Bilgin merak edilen soruya cevap verdi!

Sözleşmeliye kadro kimleri kapsıyor? Bakan Bilgin merak edilen soruya cevap verdi!

Son dakika haberleri... Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin sözleşmeli personele kadro için açıklamada bulundu. Bakan Bilgin, 'Düzenleme ile ilgili son bir toplantı yapacağız. Kapsamda sadece 4B'liler olacak' dedi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:59

Sözleşmeliye kadro kimleri kapsıyor' sorusu da Bakan Bilgin'in açıklamasıyla cevap buldu. Bakan Bilgin yaptığı açıklamada kapsamda sadece 4B'lilerin yer alacağını açıkladı.

Bankalardan emeklilere lokum gibi kampanya: Bayrama özel 3 ay ertelemeli kredi fırsatı! Başvuranın anında cebinde Bankalardan emeklilere lokum gibi kampanya: Bayrama özel 3 ay ertelemeli... Haberi Görüntüle

'ÖNCELİĞİMİZ SÖZLEŞMELİ PERSONEL'

Bakan Bilgin açıklamasında, "Çalışmayı biz kendi içimizde aşağı yukarı tamamladık. Bu hafta kendi aramızda özel bir toplantı yapacağız. Çalışmaya bu hafta son şeklini vereceğiz. Çalışmam tamamlandıktan sonra Başkan Erdoğan'a sunum yapacağız.

Şu anda önceliğimiz sözleşmeli personel. Önümüzde dosyalar var ve bunları dosya dosya olarak çözüyoruz. Diğer düzenlemelerde peyderpey gündeme gelecek. Bu kapsamda sadece kamuda çalışan 4B'liler olacak." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading