Yandex Metrica

Son dakika: Ünlü ekonomistten doları olanlara kötü haber! Acele edin

Son dakika: Ünlü ekonomistten doları olanlara kötü haber! Acele edin

Finans Analisti İslam Memiş, küresel piyasaların beklediği haberlerden biri olan ABD enflasyon verisi öncesinde doların bir yatırım aracı değil ödeme aracı olduğunu söyledi.

Ekonomi

23.01.2024, 20:02

Altın ve para piyasalarına ilişkin öngörülerini okuyucu ve takipçileriyle paylaşan Finans Analisti İslam Memiş, güncel ekonomik verilere ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Dolar/TL yeni güne düşüşle başladı ve yatırımcılar doların önümüzdeki dönemde geleceği fiyat seviyesini yakından takip ediyor. Yatırımlarını ise bu fiyat tahminlerine göre planlıyor.

Köprüden önce son çıkış! Uzmanlar bas bas bağırıyor: Altın almayan pişman olacak! İşte güncel fiyatlar Köprüden önce son çıkış! Uzmanlar bas bas bağırıyor: Altın almayan... Haberi Görüntüle

SON 1 AYIN EN DÜŞÜK SEVİYESİ 

Dolar/TL kuru endeksin 110 seviyesinin üzerinde yeşilde bulunmasına rağmen bugün son bir ayın en düşüğü olan 18,43 lira seviyesini gördü. Kur sonrasında yönünü yeniden yukarı çevirirken şu sıralar 18,52 lira seviyesinde hareket ediyor.

Son dakika bilgisi geldi: O kişilerin emekli maaşı iptal ediliyor! SGK'dan korkutan hamle! Son dakika bilgisi geldi: O kişilerin emekli maaşı iptal ediliyor!... Haberi Görüntüle

"DOLAR BİR YATIRIM ARACI DEĞİL"

Doları bir yatırım aracı olarak görmediğini kaydeden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, “Doların her ne kadar bir miktar daha değer artışları devam etse de dolar bir yatırım aracı değil bir ödeme aracıdır ve hem uluslararası piyasalarda hem yurt içi piyasalarda belli bir limiti tamamladı, dolardan uzak kalması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading