Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Ünlü ekonomistten altın alacaklara son çağrı! 'Henüz başlamadı elinizi çabuk tutun'

Son dakika: Ünlü ekonomistten altın alacaklara son çağrı! 'Henüz başlamadı elinizi çabuk tutun'

Küresel enflasyon nedeniyle merkez bankaları sert politikalar uyguluyor. Bu politikalardan etkilenen altın fiyatları dalgalı seyrini sürdürürken altında yükseliş devam edecek mi sorusu akıllarda... Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, 'Yükseliş henüz başlamadı' dedi.

Ekonomi

21.05.2024, 02:06

Altın fiyatlarındaki hareketlilik devam ederken özellikle ABD Merkez Bankası'nın  tarihi faiz artışları altın fiyatlarını baskıladı.

Altının kader günü: Gram altın tekrardan 2500 TL'nin üzerinde! İşte 6 Haziran güncel altın fiyatları Altının kader günü: Gram altın tekrardan 2500 TL'nin üzerinde! İşte... Haberi Görüntüle

İSLAM MEMİŞ: YÜKSELİŞ BAŞLAMADI

Dün akşam saatlerinde altında yaşanan yükseliş sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, "Bugün piyasalarda soygunun nasıl olduğuna şahitlik ediyorsunuz. Umarım bu yıl için neden “Soygun yılı” dediğimi anlamışsınızdır. Altın ve gümüş tarafında daha yükseliş başlamadı. Gram altın da 1.200 gümüş de 16 lira seviyeleri kırılınca yükseliş başladı derim." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading