Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Memur emeklilerinin maaş farkı bugün hesaplara yatacak

Son dakika: Memur emeklilerinin maaş farkı bugün hesaplara yatacak

Son dakika haberleri... Emekli Sandığı kapsamındaki toplam 2 milyon 385 bin 799 kişinin temmuz ayı zam farkları bugün ödenecek.

Ekonomi

23.01.2024, 19:36

Son dakika! Emekli sandığı kapsamında emekli, malul, vazife malulü, dul veya yetim aylığı alanların Temmuz ayı zam farkları bugün hesaplara geçecek.

İhtiyaç sahiplerine cillop gibi bayram hediyesi: PTT kesenin ağzını açtı! İhtiyaç sahiplerine cillop gibi bayram hediyesi: PTT kesenin ağzını açtı! Haberi Görüntüle

BUGÜN ÖDENECEK

Emekli Sandığı kapsamındaki toplam 2 milyon 385 bin 799 kişinin 1 Temmuz 2022'den geçerli olmak üzere aylıklarında oluşan fark tutarları, aylık almakta oldukları banka ve PTT şubelerindeki hesaplarına gönderilecek. 28 Temmuz Perşembe ödenecek temmuz ayı zam farklarının toplam tutarı 6 milyar 447 milyon 227 bin 858 lira olacak.

Evlilik düşünen çiftlere müjde: Bakan Göktaş açıkladı: 150 bin TL bugün hesaplara yatıyor Evlilik düşünen çiftlere müjde: Bakan Göktaş açıkladı: 150 bin TL... Haberi Görüntüle

AYLIK FARK TAHAKKUK ETTİRİLDİ

Buna göre, aylıklarını her ay alanlara temmuz ayı olmak üzere 1 aylık tutarında; aylıklarını üçer aylıklar halinde almakta olanlardan "mayıs-haziran-temmuz" döneminde aylık alanlara, temmuz ayı olmak üzere 1 aylık tutarında, "haziran-temmuz-ağustos" döneminde aylık alanlara temmuz ve ağustos ayları olmak üzere 2 aylık tutarında, "temmuz-ağustos-eylül döneminde aylık alanlara temmuz, ağustos ve eylül ayları olmak üzere 3 aylık tutarında aylık farkı tahakkuk ettirildi.

Konut kredisinde fırsat ayağınıza geldi! Aylık 2.332 TL ile ev sahibi olun Konut kredisinde fırsat ayağınıza geldi! Aylık 2.332 TL ile ev... Haberi Görüntüle

ZAMLI OLARAK ÖDEME GÜNLERİNDE ÖDENMEYE BAŞLANDI

5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu'nun SSK ve Bağ-Kur bentleri kapsamında gelir ve aylık almakta olanların aylıklarının ise zamlı olarak ödeme günlerinde ödenmeye başlandığı kaydedildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading