SON DAKİKA
Son dakika: Emeklilere kötü haber! Maaşını kamu bankasından alanlar...

Son dakika: Emeklilere kötü haber! Maaşını kamu bankasından alanlar...

Bankaların verdiği emekli promosyonlarıyla ilgili kritik bir gelişme yaşandı. Yeni yılda emekli zam oranlarının belli olmasıyla bankaların promosyonlarının 20 bin TL'ye kadar yükseltmesi beklenirken, kamu bankalarının aldığı karar dikkat çekti. Özellikle mahallesinde ve ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzecek olan karar gündem yarattı. Yaşanan gelişmeyi duyan emekliler sitem ederken, çok üzgün olduklarını belirtiyor.

Ekonomi

23.01.2024, 19:51

Emekli promosyonları için kritik bir karar alındı. Yeni yılda emekli zam oranının belli olmasıyla özel bankaların promosyon miktarını 15 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyordu. Hatta öyle ki bu rakamın 20 bin TL'ye çıkacağını söyleyen de var. Emekliler ise yüksek promosyon veren bankayı ararken, gözler kamu bankalarına çevrilmişti.

Bakan Şimşek'ten kira artışı açıklaması: Önüne geçilecek Haberi Görüntüle

PROMOSYON MİKTARI SABİT TUTULDU

Show Haber'de yer alan habere göre; kamu bankalarının promosyon miktarını güncellemesi beklenirken, sürpriz bir gelişme yaşandı. Kamu bankaları en fazla 750 TL promosyon verirken, bu miktar sabit tutuldu.

Reddit halka arz mı olacak, ne zaman? Reddit halka arz... Haberi Görüntüle

YKININDA ÖZEL BANKA OLMAYAN EMEKLİYİ ÜZEN HABER

Kamu bankalarının promosyonunu yükseltmemesi, özellikle mahallesinde, ilçesinde özel banka olmayan emeklileri üzdü.

Sürücülerin dikkatine! Bu cezayı ödememek için yapmanız gereken tek şey... Haberi Görüntüle

PROMOSYONLAR YENİ YILDA ARTACAK

Kamu bankalarının promosyon kararı yeni yılda özel bankalar arası yarışı daha da hızlandıracak gibi. Beklentiler şimdiden 15 bin TL ama bazı bankaların çıtayı 20 bin TL'ye kadar yükseltmesi bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading