Yandex Metrica

Son dakika: Brent petrol düştü motorine dev indirim geliyor

Son dakika: Brent petrol düştü motorine dev indirim geliyor

Sektör temsilcilerinden edinilen bilgiye göre; brent petroldeki düşüşün ardından yarından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 1 lira 34 kuruş indirim bekleniyor.

Ekonomi

23.01.2024, 20:35

Son bir haftayı yüzde 10 düşüşle kapatan brent petrol, çakılmaya devam ediyor. Bu sabah brent petrol uluslararası piyasalarda 71 dolardan işlem görüyor. 

Brent petrol fiyatları ve dövizdeki değişikliklerle birlikte vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını takibe devam ederken araç sahipleri için güzel bir haber geldi.

Son dakika: Bakanlık rekoru duyurdu: Küresel ihracattan alınan pay tarihin en yüksek seviyesinde Son dakika: Bakanlık rekoru duyurdu: Küresel ihracattan alınan pay tarihin... Haberi Görüntüle

MOTORİNE İNDİRİM GELİYOR

Sektör temsilcilerinden edinilen bilgiye göre; brent petrol fiyatlarındaki düşüşün ardından, yarından itibaren geçerli olmak üzere motorinde 1 lira 34 kuruş indirim bekleniyor.

Güncel akaryakıt pompa fiyatlarına göre;

İstanbul'da motorin litre fiyatı 20,88 liradan satılıyor. 

Benzinin litresi ise ortalama 20,48 liradan satılıyor.

2024 Yunan Adaları güncel feribot fiyatları ne kadar? Hangi şehirlerden hangi Yunan Adaları'na geçiş yapılır? 2024 Yunan Adaları güncel feribot fiyatları ne kadar? Hangi şehirlerden... Haberi Görüntüle

BENZİN VE LPG'DE İNDİRİM YOK

Benzin ile “otogaz” diye bilinen sıvılaştırılmış petrol gazı (LPG) fiyatlarında ise, herhangi bir indirim söz konusu değil.

Kefil şartı yok! Emeklilere düşük faizle 50 bin TL nakit para verilecek: İşte 50 bin TL ihtiyaç kredisi için istenen şartlar... Kefil şartı yok! Emeklilere düşük faizle 50 bin TL nakit... Haberi Görüntüle

71 KURUŞ İNDİRİM OLMUŞTU

Hatırlanacağı gibi dün gece yarısından itibaren motorin grubunda 71 kuruşluk indirim oldu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading