Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Bakan resmen açıkladı! Orta gelirliye ucuz konut müjdesi

Son dakika: Bakan resmen açıkladı! Orta gelirliye ucuz konut müjdesi

Son dakika haberleri... Cumhuriyet tarihinin en büyük TOKİ Sosyal Konut Projesi sonrası bu kez orta gelir grubu için yeni konut kampanyası geliyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Emlak Konut, GYODER, İNDER ve TMB ile görüşüyoruz" dedi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:51

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın detaylarını açıkladığı Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin ardından yeni bir müjde verdi.

Dolar yükseliş trendinde! Dolar haftanın ikinci gününe nasıl başladı? İşte 16Temmuz 2024 güncel döviz kurları... Dolar yükseliş trendinde! Dolar haftanın ikinci gününe nasıl başladı? İşte... Haberi Görüntüle

ORTA GELİR GRUBUNA YENİ KONUT KAMPANYASI

Cumhuriyet tarihinin en büyük TOKİ Sosyal Konut Projesi sonrası bu kez orta gelir grubu için yeni konut kampanyası geliyor. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "GYODER'le, İNDER'le, Türkiye Müteahhitler Birliği ile, Anadolu'da diğer müteahhitlerle görüşüyoruz. Bunun kapsamını genişleteceğiz" dedi.

Konutta indirim kampanyası 30 Haziran'a uzatıldı - Son Dakika Ekonomi  Haberleri | NTV Haber

Bakan Şimşek'ten enflasyon mesajı: En zoru geride kaldı Bakan Şimşek'ten enflasyon mesajı: En zoru geride kaldı Haberi Görüntüle

''EKİM AYI İÇİNDE BAŞLAYACAĞIZ''

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası konuşan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Orta gelir grubu için de konut kampanyası yapılacak. Çalışmalarda sona yaklaştık. Ekim ayı içerisinde bu kampanyanın detaylarını duyuracağız" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading