Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Araç sahiplerine kötü haber! 57 TL birden arttı

Son dakika: Araç sahiplerine kötü haber! 57 TL birden arttı

Brent petrolde yükseliş devam ediyor. Son olarak 85 dolar seviyelerinden işlem gören brent petrol 3 dolar (57 TL) birden artarak 88 dolardan işlem görmeye başladı. Yaşanan ani yükseliş sonrası benzin, motorin ve LPG'nin litre fiyatlarına zam bekleniyor.

Ekonomi

23.01.2024, 20:20

Otomobil sahiplerini üzecek haber geldi. 85 dolar seviyelerinden işlem gören brent petrol 3 dolar (57 TL) birden artarak 88 dolar seviyelerine yükseldi. Yaşanan ani yükseliş sonrası benzin, motorin ve LPG fiyatlarına zam gelmesi bekleniyor. 

Karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayından geçti! Devlet destekli 1.5 milyon TL ödeme duyuruldu: İşte başvuru şartları... Karar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayından geçti! Devlet destekli 1.5 milyon TL... Haberi Görüntüle

FİYATLAR ÜZERİNDEKİ BASKI ARTIYOR 

Asya piyasalarında bir hafta sürecek "Ay Yeni Yılı" tatilinin petrol talebini olumsuz etkileyeceği endişeleri ve COVID-19 vakalarının artmaya devam etmesi fiyatlar üzerindeki baskıyı artırıyor.

Piyasalar, bu hafta ABD'den gelecek büyüme verilerine odaklandı. Geçen yılın dördüncü çeyreğine ilişkin verilerin dünyanın en büyük ekonomisinde resesyona dair belirsizliklere ışık tutması bekleniyor. Söz konusu dönemde, faiz oranlarındaki hızlı artışın etkisiyle ekonomik büyümenin bir önceki çeyreğe göre yavaşladığı tahmin ediliyor.

Evde bakım, engelli maaşı ve 65 yaş aylığı alanlar müjde: Bakanlık duyurdu: Maaşlara dev zam geliyor Evde bakım, engelli maaşı ve 65 yaş aylığı alanlar müjde:... Haberi Görüntüle

TALEP ARTIŞI FİYATLARI ARTIRABİLİR 

Çin'de, COVID-19 kısıtlamalarının kaldırılması ve uluslararası seyahate tekrar izin verilmesiyle ekonomide toparlanma bekleniyor. ABD'de muhtemel resesyonun Çin'den gelecek talep artışını bastıracağı endişeleri fiyatlar üzerinde baskı kurmaya devam ediyor.

Brent petrolde teknik olarak 87,57 ile 87,73 dolar aralığı direnç, 87,41 ile 87,25 dolar aralığı ise destek bölgesi olarak izlenebilecek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading