Yandex Metrica

Sakın bunu yapmayın! İslam Memiş'ten kan donduran dolar, altın ve euro açıklaması

Sakın bunu yapmayın! İslam Memiş'ten kan donduran dolar, altın ve euro açıklaması

Ünlü Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, dolar kurundaki yukarı yönlü hareket devam ederken kritik açıklamalarda bulundu.

Ekonomi

22.03.2024, 06:13

Ünlü uzman isim İslam Memiş, dolar kurunda yukarı yönlü hareket devam ederken dolar ve altın yatırımcılarının merak ettiği konuya açıklık getirdi. Memiş,  yatırımcılara çok önemli bir uyarıda bulundu ve kimlerin kaybettiğini açıkladı.

Alsak mı bozsak mı? İki ihtimal var diyerek duyurdu! İslam Memiş'ten yatırımcıları şaşırtacak altın yorumu! Alsak mı bozsak mı? İki ihtimal var diyerek duyurdu! İslam... Haberi Görüntüle

'YÜKSEKTEN MALİYET YAPMAYIN'

İşte İslam Memiş'in o uyarıları:

"Dolar TL kuru 16,23 liraya kadar geriledi. 16.45'i görmüştü. Bu hafta özellikle kırmızı çizginin 16.40 lira olduğunu söyledik. Yüksekten maliyet yapmayın, tekrar alım fırsatı beklenebilir. Destek seviyesi 16.15 devamında 15.80 seviyesi. Bakalım hangi destek seviyelerinden dönecek. Takip edeceğiz. Siz siz olun 16.40 lira seviyelerinden alım yapmayın. Tekrar hafta başında 16.15'e kadar gerileyecek mi göreceğiz. Kişisel olarak tahminim o destek seviyeleri olsa da düşüşlerin kalıcı olacağını tahmin etmiyorum. Orta ve uzun vadede yukarı doğru atakların devam etmesini olası görüyorum. 

Dolar fiyatı Kapalıçarşı'da dibe çakıldı: Kritik seviyenin altına düşüldü! Dolar fiyatı Kapalıçarşı'da dibe çakıldı: Kritik seviyenin altına düşüldü! Haberi Görüntüle

'HİÇBİR DALGALANMAYA KARŞI PANİK YAPMIYORUZ'

Özellikle Nisan ayındaki yol haritamıza sadığız. Hiçbir dalgalanmaya karşı panik yapmıyoruz. Mayıs Haziran Temmuzda bir prensip sahibi olacağız. Dalgalanmalarla alım satım yapmayacağız. Yaparsak elimizdeki varlıklardan olacağız. Bu nettir. Dolayısıyla bu dalgalanmalardan dolayı panik yapıp alım ve satım yapanlar yanlış karar verdi. Kendinizi koruyamadınız. Nefsiniz iradenizin önüne geçti. Zarar etmeye devam edecekler.

Yeni dönem resmen başladı! Akaryakıt fiyatları 13 bin bayide düzenlenecek Yeni dönem resmen başladı! Akaryakıt fiyatları 13 bin bayide düzenlenecek Haberi Görüntüle

'SATAN HER ZAMAN ZARAR EDECEK'

Kendinizi uyanık zannetmeyin. Piyasalarda kargaşa var, endişe var. Yurt içi piyasalarda alım satımı bitirdiler. Günlük ve haftalık bazda alım satım yaptırmayacaklar. Bunu algılayamayanlar ellerindekini kaptıracaklar. O yüzden satan her zaman zarar edecek."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading