Yandex Metrica

Sitede Ara

Saatler 00.00'ı gösterdiğinde akaryakıta zam kabusu başlayacak! Araç sahipleri bu haberle yıkıldı! Rekor artış...

Saatler 00.00'ı gösterdiğinde akaryakıta zam kabusu başlayacak! Araç sahipleri bu haberle yıkıldı! Rekor artış...

Araç kullanıcılarına kötü haber. Bu gece yarısından sonra akaryakıt fiyatlarına zam gelecek. Yeni zamlı akaryakıt fiyatları belli oldu.

Ekonomi

23.01.2024, 20:38

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar ve dolar kurundaki yükseliş, akaryakıt fiyatlarını bir kez daha yükseltecek.

Maaş tablosunda kök aylık detayı! Emeklileri üzecek haber: 4 milyon emekliye zam yok Maaş tablosunda kök aylık detayı! Emeklileri üzecek haber: 4 milyon... Haberi Görüntüle

MOTORİN 19 LİRAYA KADAR DÜŞMÜŞTÜ

Sektör temsilcilerinden alınan bilgiye göre, bu gece yarısı itibariyla benzin fiyatlarına zam yapılacak. Birkaç gün önce motorin fiyatlarına 84 kuruşluk bir zam yapılmış fiyatlarlar 19 liraya kadar düşmüşken tekrar 20 lira 50 kuruş seviyelerine yükselmişti.

Gelen son zam haberi ise benzinli araç kullanıcılarını ilgilendiriyor. Bu gece benzin fiyatlarına 81 kuruş zam yapılacağı açıklandı. Ancak bu zamdan motorin ve LPG fiyatları etkilenmeyecek.

Kurban Bayramı öncesi Bakan müjdeyi verdi: Ödemeler hesaplarda Kurban Bayramı öncesi Bakan müjdeyi verdi: Ödemeler hesaplarda Haberi Görüntüle

81 KURUŞ ZAM

Akaryakıt sektöründe meydana gelen dalgalanma ve dolar kurundaki artış sonrası, pompa fiyatlarına bir zam daha gelirken bu gece yarısı yapılacak benzin fiyatlarına 81 kuruş zam yapılması bekleniyor. Bununla birlikte İstanbul'da benzin litre fiyatı 21.39, Ankara'da 21.78, İzmir'de ise 21.77 liraya yükselecek. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading