Yandex Metrica

Ramazan Kurtoğlu'ndan altın yatırımcılarına uyarı! 'Sakın yapmayın...'

Ramazan Kurtoğlu'ndan altın yatırımcılarına uyarı! 'Sakın yapmayın...'

Altın fiyatlarındaki düşüş devam ederken İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Ramazan Kurtoğlu'ndan kritik tahminler geldi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:51

Uluslararası piyasalarda spot altın fiyatı, ABD dolarının güçlenmeye devam etmesinin etkisi ile son 2,5 yılın en düşük seviyesini test etti.

Bakanlık, kimlik numarasının sonu 0, 2, 4 olanlara paralarını yatırdı: Ödemeler en yakın PTT'den alınabilecek Bakanlık, kimlik numarasının sonu 0, 2, 4 olanlara paralarını yatırdı:... Haberi Görüntüle

ALTIN FİYATLARINDA AŞAĞI YÖNLÜ BASKI DEVAM EDECEK

Spot altın bu sabah 1626,41 dolar/ons ile Nisan 2020'den bu yana görülen en düşük seviyeye indi. Şu sıralarda Cuma gününe göre yüzde 0,41 kayıpla 1.637,09 dolar/ons seviyesinde.

Analistler, Dolar Endeksi'nin son 20 yılın zirvesinde işlem görmeye devam etmesinin altında yukarı yönlü bir hareket için bir neden ortaya çıkmasını zorlaştırdığını, Fed agresif faiz artırımlarına devam ettirirse altın fiyatı üzerinde aşağı yönlü baskının devam edeceğini belirtiyorlar.

Ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat:  25 bin TL'ye satılık arsa! Üç büyük şehirden başvuran tapuyu kapar! Ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat: 25 bin TL'ye... Haberi Görüntüle

'VARLIKLARINIZI KAPTIRMAYIN'

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Ramazan Kurtoğlu,konuya ilişkin yaptığı açıklamada,  "Altın ve kıymetli metaller üzerine müthiş bir küresel oyun var. Elitokrasinin kontrolündeki bankalar ve başta Çin -Rusya-Abd-Almanya-İngiltere olmak üzere bazı ülkeler el altından altın topluyorlar. Paniklemeyin varlıklarınızı “gaptırmayın. Küresel atmosferde düzelme beklemeyin.'' dedi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading