QNB Finansbank'tan beklenmedik hamle! Tüm müşterilere para desteği yapılacak

Özellikle son dönemde, artan enflasyonla birlikte vatandaşlar ek gelir ile birlikte bankaların nakit kampanyalarını da araştırıyor. Hal böyleyken birçok banka müşterilerini elinde tutmak için çeşitli kampanyalar yansıtma yarışına giriyor.

Ekonomi 07.01.2022, 12:29
QNB Finansbank'tan beklenmedik hamle! Tüm müşterilere para desteği yapılacak

QNB Finansbank tarafından yapılan açıklamada: QNB Finansbank vadesiz hesabınız veya CardFinans bireysel kredi kartınız üzerinden 1-31 Ocak tarihleri arasında vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 50 TL olmak üzere, toplamda 100 TL’ye varan 25 gün geçerli ParaPuan kazanma fırsatı.

QNB Finansbank kampanyasının detayları şu şekilde:

Kampanya 1-31 Ocak tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınız veya vadesiz hesabınız üzerinden verilen her yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatı için geçerlidir. Kampanya süresi içinde iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

Vereceğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için 50 TL olmak üzere, toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kredi kartından ödül kazanımı için talimat verilen faturanın 30 Haziran 2022 tarihine kadar en az 1 kez ödenmesi gerekir. Verilen talimatların 31 Temmuz 2022 tarihine kadar açık olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar talimatların iptal edilmesi durumunda verilen ParaPuan ödülü geri alınacaktır. ParaPuan’ın kullanılmış olması durumunda kullanılan ParaPuan tutarı kredi kartı ekstrenize borç olarak kaydedilecektir.

Hesaptan verilen talimatlar için 28 Şubat 2022 tarihine kadar ilgili faturanın ödenmesi gerekmekte olup,  kazanılan ParaPuan 1-5 Mart 2022 tarihlerinde CardFinans Nakit kartına,  kredi kartından verilen talimatlar için kazanılan ödül, faturanın ödendiği aydan sonraki ay, CardFinans veya QNB First logolu kredi kartınıza yüklenecektir.

Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin ya da kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir. Hesaptan verilen talimatlar için Talimatlı Ek Hesap limiti mevcut ise güncel faiz oranıyla bu limitten karşılanacaktır.

Kampanya sadece CardFinans, QNB First logolu kredi kartları ve QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerlidir.

Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu süre sonunda kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacaktır.

QNB Finansbank Şubelerinden, Çağrı Merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığından otomatik fatura ödeme talimatı verilebilir.

Her müşteri kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

ParaPuan kampanyasına dahil olan faturalar ile başka kampanyalara katılım gerçekleştirilemez.

Enpara, CardFinans Ticari, CardFinans Fix ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları üzerinden vereceğiniz talimatlar kampanyaya dahil değildir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!