Samsun Büyükşehir Belediyesi, anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine tablet hediye edeceğini açıkladı. Öğrenciler tarafından sevinçle karşılanan bu haberin ise detayları merak edildi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Çevre Haftası Etkinlikleri kapsamında yapacağı resim yarışmasını kazanan öğrencilere verilecek olan bu hediyenin yanı sıra bir çok teknolojik aracında verileceği açıklandı.
![Emeklinin gündemi ek zam! AK Partili isim açıkladı: En düşük emekli maaşı ne kadar olacak?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/1720598863-1720167183-emekliiiii.webp)
![Vergi paketi komisyonda kabul edildi: En düşük emekli aylığı artıyor](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/para-tl-maas-depo-1573531495922952.webp)
BİRİNCİYE BİLGİSAYAR
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre öğrencilerin çevre konusunda farkındalık kazandırılması için yapılan bu resim yarışmasında birinci olan lise öğrencisine büyük ödül olarak bilgisayar verileceği açıklandı.
![Altında rüzgar tersine döndü! İslam Memiş uyardı: Balon patlayabilir! İşte Cumhuriyet altını, 22 ayar bilezik, gram ve çeyrek altın fiyatı...](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/islam-memiss.webp)
![IMF öngörüsünü paylaştı: 2028 yılında Türkiye, dünyanın en büyük 9. ekonomisine sahip olacak! İngiltere ve Fransa'yı geride bırakacak!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/imfff365036108.webp)
ÖĞRENCİLERE TABLET
Öğrencilere verilecek olan tablet hediyesi ile eğitimde desteklenecek olan öğrencilerin aynı zamanda motivasyonları da yükselmiş olacak.