Yandex Metrica

O marketten indirim kampanyası! Tuvalet kağıdında fiyatlar düştü! 32'li dev paketi 75 TL'ye satılacak!

O marketten indirim kampanyası! Tuvalet kağıdında fiyatlar düştü! 32'li dev paketi 75 TL'ye satılacak!

Son zamanlarda marketler indirim üstüne indirim yapıyor. Özellikle temel ihtiyaç ürünlerinde artan fiyatlar yeniden düşüşe geçti.

Ekonomi

23.01.2024, 20:51

Koronavirüs pandemisi sürecinde ürünlerde astronomik oranda zamlar yaşanmıştı. Günden güne fiyatı artan ürünler arasında tuvalet kağıtları da yer alıyordu. Artan fiyatlar nedeniyle vatandaşlar stok yaparmak zorunda kalmıştı. Şimdi ise tuvalet kağıtlarında fiyatlar yeniden düşüşe geçti. 

Bayram öncesi akaryakıta dev zam: Vatandaşın cepleri alev alacak! Benzin ve motorin araç sahipleri dikkat! Bayram öncesi akaryakıta dev zam: Vatandaşın cepleri alev alacak! Benzin... Haberi Görüntüle

TUVALET KAĞIDINDA KAMPANYA

Market alışverişi için bütçe hesabı yapan vatandaşlar artan fiyatlar yüzünden pek çok ürünü alamıyordu. Enflasyon oranlarının artmasıyla sürekli artan fiyatların en çok etkilediği ürünlerden biri de tuvalet kağıtlarıydı. PTT AVM tuvalet kağıtlarında dev indirim yaptığını duyurdu.

Bakan Uraloğlu duyurdu: PTT'den tüm emeklilere yüzde 20 indirim! Bakan Uraloğlu duyurdu: PTT'den tüm emeklilere yüzde 20 indirim! Haberi Görüntüle

PTT AVM'DEN İNDİRİM

PTT AVM tuvalet kağıdı indiriminde 75 TL'ye varan fiyatlarla satış yapacak. PTT AVM tarafından paylaşılan haber müşteriler tarafından ilgiyle takip edilirken kampanya kapsamında yer alan tuvalet kağıdı markaları da merak konusu oldu. PTT AVM tarafından yapılan kampanya kapsamında EKO marka iki katlı 32'li tuvalet kağıdı 76.50 TL'ye satılacak. Kampanya süreci bittikten sonra bu marka tuvalet kağıtları eski fiyatlarına dönecek. Bu sebeple kampanya bitmeden yetişmek vatandaş için önemli. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading