Yandex Metrica

O bankadan müşterilerine özel kampanya! Hesabı olanlar dikkat: 1 yıl boyunca ücretsiz olacak!

O bankadan müşterilerine özel kampanya! Hesabı olanlar dikkat: 1 yıl boyunca ücretsiz olacak!

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan İş Bankası yeni müşterilerine özel bir kampanya duyurusu yaptı. Yapılan açıklamada en çok kullanılan bazı hizmetlerin ücretsiz olacağı belirtildi. 

Ekonomi

18.04.2024, 00:07

İş Bankası’ndan yapılan duyuruda banka, müşterilerine çok kullanılan bir hizmetin 1 yıl boyunca ücretsiz olacağını bildirdi. Kampanyaya ilişkin detaylar paylaşıldı.

İş Bankası’ndan kampanya açıklaması geldi. İş Bankası, müşterisi olacak vatandaşlara bir duyuruda bulundu. Bankadan yapılan kampanya açıklamasında, İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olup, 1 yıl ücretsiz EFT/Havale fırsatına ek, daha birçok ayrıcalıktan yararlanılabilecek.

Bankalardan yeni düzenleme! ATM'lerden para çekme işlemleri baştan aşağı değişti! İşte para çekme limiti ve yeni düzenleme detayları... Bankalardan yeni düzenleme! ATM'lerden para çekme işlemleri baştan aşağı değişti!... Haberi Görüntüle

İŞ BANKASI KAMPANYA AÇIKLAMASI;

Ücret istisnasından “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İşCep’ten İş Bankalı olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler yararlanabilecektir.

İstisna, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler için 1 yıl süre için tanımlanacaktır.

İstisna tek seferde en fazla 211.100TL işlemleri kapsayacaktır.

Mesai dışı FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

Mesai dışı ve geç (İş günlerinde saat 16:00 sonrası) EFT/FAST, EFT saatleri dışında yapılan EFT, cebe havale, çoklu ve talimatlı para transferi ile K.K.T.C Şubelerinin dahil olduğu para transferi işlemleri istisna kapsamı dahilinde değildir.

İstisna tanımlamaları İşCep“Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olunmasını takiben 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İşCep ve İnternet Şubesi’nden gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Ekonomi


Loading