Yandex Metrica

Motorine bir indirim daha! 8 Aralık akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin fiyatlarında son durum ne?

Küresel piyasada düşüşünü sürdüren brent petrol, iç piyasa peş peşe indirimleri beraberinde getirdi. Peki 8 Aralık akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin fiyatlarında son durum ne? Dün gelen 1 lira 30 kuruşluk indirimin ardından motorine 88 kuruşluk bir indirim daha geldi. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

Ekonomi

23.01.2024, 21:49

8 Aralık 2023 itibarıyla akaryakıt fiyatlarında son durum ne? Küresel piyasada 75 doların altında işlem gören brent petrol, iç piyasa peş peşe indirimleri beraberinde getirdi. Peki 8 Aralık akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Benzin, motorin fiyatlarında son durum ne? Dün gelen 1 lira 30 kuruşluk indirimin ardından motorine 88 kuruşluk bir indirim daha geldi. Peki akaryakıt fiyatlarında son durum ne?

Zam fırtınası kapıda: Maliyet artışı tehlikesi kara kara düşündürüyor Zam fırtınası kapıda: Maliyet artışı tehlikesi kara kara düşündürüyor Haberi Görüntüle

MOTORİN FİYATLARINA KAÇ TL İNDİRİM GELDİ

8 Aralık motorin fiyatlarında son durum ne? Brent petrol 75 doların altına kadar gerilerken, iç piyada motorin fiyatlarına indirim peş peşe geliyor. 7 Aralık'tan itibaren geçerli olmak üzere gelen 1 lira 30 kuruşluk indirimin ardından motorine 88 kuruşluk bir indirim daha geldi. 

Piyasalara vurulan darbe çok can yakacak: Ne doğalgaz ne petrol... Ekonomi acı çekiyor Piyasalara vurulan darbe çok can yakacak: Ne doğalgaz ne petrol...... Haberi Görüntüle

BENZİN FİYATLARINA İNDİRİM VAR MI? 

Motorine gelen zam sonrası vatandaşlar arama motoruna, "Benzin fiyatlarına indirim var mı? Benzin fiyatları ne kadar oldu? 8 Aralık benzin fiyatlarında son durum ne? Motorine gelen peş peşe indirimler benzin fiyatlarını etkilemedi. Benzin fiyatlarına şu an için bir indirim söz konusu değil.

Bakanlık resmen duyurdu: Hayaller gerçeğe dönüşüyor! Erken emeklilik kanununda yeni düzenleme! Bakanlık resmen duyurdu: Hayaller gerçeğe dönüşüyor! Erken emeklilik kanununda yeni... Haberi Görüntüle

8 ARALIK GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

8 Aralık 2023 Cuma günü itibarıyla İstanbul'da benzin Benzin 34,55 TL motorin ise 35,41 TL'den işlem görüyor. Ankara'da ise motorin fiyatı 36,09 TL, benzin fiyatı 35,28 TL. İzmir'de ise motorin fiyatı 36,3 TL'den benzin fiyatı ise 35,42 TL'den işlem görüyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading