SON DAKİKA
Mega Metal halka arz kaç lot verir? Mega Metal katılım endeksine uygun mu? Mega Metal bireysel kaç lot düşer?

Mega Metal halka arz kaç lot verir? Mega Metal katılım endeksine uygun mu? Mega Metal bireysel kaç lot düşer?

Mega Metal Sanayi halka arzı için SPK'dan onay geldi. SPK onayının ardından Mega Metal halka arz kaç lot verir? Mega Metal katılım endeksine uygun mu? Mega Metal bireysel kaç lot düşer? soruları pek çok yatırımcı tarafından sorulmaya başlandı. İşte Mega Metal halka arzına ilişkin detaylar...

Ekonomi

13.02.2024, 07:46

Sermaye Piyasası Kurulu yeni halka arzları onayladı. Onaylanan halka arzların arasında Mega Metal Sanayi de yer alıyor. Buna göre Mega Metal Sanayi talep toplama süreci yatırımcıların radarında yer alıyor. 

Bir konut için 700 bin TL'ye kadar hibe! Kentsel dönüşüme... Haberi Görüntüle

MEGA METAL HALKA ARZ KAÇ LOT VERİR?

Mega Metal halka arz sürecincde katılımcılara kaç lot vereceği merak edilen konuların başında geliyor. Eşilt dağıtım yöntemiyle 53,000,000 Lot pay edilmesi bekleniyor. Ek pay ise 9,750,000 Lot olacak. Halka arza ilişkin detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde gelecek. 

Bakan Şimşek 500 milyon dolar tasarruf sağlayacak projeyi açıkladı! 81... Haberi Görüntüle

MEGA METAL KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Mega Metal hisselerinin katılım endeksinde yer alıp almadığı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Mega Metal Sanayi hisselerinin katılım endeksine uygun olup olmadığı SPK onaylı izahname ile belli olacak. Mega Metal Sanayi katılım endeksi konusuna net bir bilgi henüz yer almıyor. 

Evlenecek gençlere devletten 150 bin lira! Başvurular bugün başladı Haberi Görüntüle

MEGA METAL HALKA ARZ HİSSE FİYATI

Mega Metal Sanayi hisseleri 28,30 liradan halka arz edilecek. 

Erdoğan, Gazze'ye yardım konusunda net konuştu: 250 TIR değil 600... Haberi Görüntüle

MEGA METAL EŞİT DAĞITIM MI?

Halka arz edilmeye hazırlanan Mega Metal hisselerinin eşit dağıtım yöntemiyle dağıtılacağı açıklandı.

Bir dönem terör yuvasıydı! Terörün bittiği bölgede dev proje: Seyahat... Haberi Görüntüle

MEGA METAL NE İŞ YAPAR?

Bakır tel sektörünün lider üreticilerinden olan Mega Metal, 30 yılı aşkın tecrübesi ile oksijensiz elektrolitik bakır tel üretimini Kayseri’de sürdürmektedir. Mega Metal, üretimini Kayseri’de bulunan 45.000 metrekarelik kapalı alan olmak üzere toplam 75.000 metrekarelik genişliğe sahip tesisinde gerçekleştirmektedir. Bakır tel üretiminde yıllık 48.000 ton kurulu kapasiteye sahip olan Mega Metal, ana faaliyet alanı olan süper ince bakır tel üretimi ile Türkiye’nin ve dünyanın lider kuruluşudur. Mega Metal kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer almaktadır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading