Yandex Metrica

Kızılay personel arıyor! 4 farklı alanda personel alınacak: İşte aranan alım şartları ve başvuru tarihleri

Kızılay personel arıyor! 4 farklı alanda personel alınacak: İşte aranan alım şartları ve başvuru tarihleri

Kızılay'dan iş arayanlara haber var! 4 farklı alanda çok sayıda personel alınacak. İşte aranan şartlar...

Ekonomi

23.01.2024, 20:37

Kızılay tarafından yayımlanan iş ilanında  4 farklı kadro için ülke geneli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Zorunlu afet sigortası ne zaman devreye girecek? Bakan Şimşek'ten merak edilen soruya yanıt Zorunlu afet sigortası ne zaman devreye girecek? Bakan Şimşek'ten merak... Haberi Görüntüle

İŞTE ALINACAK KADROLAR

Alınacak kadrolar doktor, Ankara için dış paydaşlarla ilişki uzmanı, doktor laboratuvar birim yöneticisi, kıdemli medya iletişim uzmanı olarfak belirlendi.

Bu cezayı yiyen kendine gelemeyecek! Araç sahipleri aman dikkat: Sonunda yaya kalmak var Bu cezayı yiyen kendine gelemeyecek! Araç sahipleri aman dikkat: Sonunda... Haberi Görüntüle

İŞTE ŞARTLAR

Başvuru yapmak isteyenlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum edilmemesi, görev teşkil etmeye engel olacak fiziki ve ruhsal bir engel olmaması, seyahat engeli olmaması, tam çalışmaya uygun olunmaması ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmaması gerekiyor. Yalnızca dijital ortamda yapılabicek başvurular için süreç nisan ayının ilk haftasında sona erecek.

Başvuru işlemleri Kızılay Kariyer sayfası olan https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx internet sitesi üzerinden yapılacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading