Yandex Metrica

Sitede Ara

İslam Memiş'ten altın yatırımcılarına son uyarı: O tarihte gram altın çakılacak!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın yatırımcılarına uyarıda bulundu. Memiş, gram altında düşüş yaşanacağını söyleyerek tarih verdi.

Ekonomi

04.02.2024, 15:37

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarıyla ilgili kritik açıklamalarda bulundu. Altın fiyatlarındaki değişkenliğe dikkat çekerek yatırımcılara uyarıda bulundu.

Fiyatlar otomatik olarak artacak! O tarihe dikkat: Akaryakıt, alkol ve sigaraya dev zam yolda! Fiyatlar otomatik olarak artacak! O tarihe dikkat: Akaryakıt, alkol ve... Haberi Görüntüle

GRAM ALTIN DÜŞECEK

Memiş, gram altının düşeceğini söyledi. Ons fiyatında bin 850 ve bin 950 direnç seviyeleri olduğunu ifade etti. Altının bulunduğu seviyenin bin 910 dolar olduğunu belirten Memiş gümüş içinde bir değerlendirmede bulundu.

Zamların adresi oldu!  İSPARK'a dudak uçuklatan yeni zam: İşte yeni tarife... Zamların adresi oldu! İSPARK'a dudak uçuklatan yeni zam: İşte yeni... Haberi Görüntüle

GÜMÜŞTE DİRENÇ SEVİYESİ 21,80

Gümüş için de 21,80 ile 26,20 seviyelerinin direnç seviyeleri olduğunu belirten Memiş gümüşün 23,40 dolardan işlem gördüğünü ifade etti.

2023 yılına hızlı başlayan altının iki haftadır yükselişininde aşağı yönlü bir düzeltme beklentisi olduğunu belirten Memiş, altın, gümüş, pariteler ve borsalarda aşağı yönlü düzeltme olacağını ve dolar kurunda ise toparlanma beklediğini belirtti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading