Yandex Metrica

İslam Memiş 'bunu yapan herkes elindeki altın ve dolardan olacak' diyerek uyardı!

İslam Memiş 'bunu yapan herkes elindeki altın ve dolardan olacak' diyerek uyardı!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yine çok konuşulacak bir tahminde bulundu. Memiş, 'Piyasalarda sert yükselişler ve sert düşüşler var. Kumar oynayarak insanlar elindeki varlıklarından oluyorlar.' diyerek uyarıda bulundu.

Ekonomi

12.02.2024, 23:46

Yaptığı tahminleri büyük oranda tutturan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın ve dolara yönelik yeni tahminlerde bulundu ve yatırımcıya önemli mesajlar verdi.

İslam Memiş, konuya ilişkin şunları söyledi:

"Piyasalarda sert yükselişler ve sert düşüşler var. Kumar oynayarak insanlar elindeki varlıklarından oluyorlar. 2022 yılının senaryosu şu. Enflasyon ile fakirleştirilen insanların elinden al sat yaptırılarak elindeki varlıklar alınarak daha da fakir edilecek. İnsanların alım gücü azalmaya devam ediyor. İkinci tezgaha düştüler. Savaş ortamı korku pompalıyorlar manipülasyon piyasasında dalgalı piyasada insanlar al sat yaparak parasını katma hayalinde olacaklar ama bakacaklar ki elindekinden de olmuşlar. Al sat bağımlısı olanlar akıllanmayacak. Çok güzel tezgah hazırladılar. Manipülasyon piyasasında insanların elindekini alacaklar. Altın uçacak kaçacaktı ne oldu? Altının onsu 1974 dolar. Uçan kaçan olmadı. Dolarla altın almak günlük bazda mantıklı olacak. Altının gram fiyatı dolar kurunu takip etmeye devam ediyor. Bu fiyatlardan altın ve gümüş almayı tercih etmem. Elimde TL olsun bu fiyatlardan almam"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading