Yandex Metrica

İş arayanlar dikkat! Bakan Bayraktar müjdeyi verdi: 218 memur ve işçi alımı yapılacak.

İş arayanlar dikkat! Bakan Bayraktar müjdeyi verdi: 218 memur ve işçi alımı yapılacak.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, katma değerli madencilik anlayışıyla Türkiye'yi madende net ihracatçı konuma getirmek için çalışmaların sürdüğünü ifade etti. Öte yandan paylaşımına devam eden Bayraktar, sosyal medya hesabından Eti Maden'in bu yıl Eskişehir ve Balıkesir'deki işletmelerde istihdam edilmek üzere 218 memur ve işçi alımı duyurusuna ilişkin paylaşımda bulundu.

Ekonomi

29.03.2024, 16:52

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar sosyal medya platformu X'den açıklamalarda bulundu. Bayraktar, katma değerli madencilik anlayışıyla Türkiye'yi madende net ihracatçı konuma getirmek için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Bu fiyata ev olur mu demeyin! 9 bin lira taksitle sıfır daire fırsatı: Son 3 gün Bu fiyata ev olur mu demeyin! 9 bin lira taksitle... Haberi Görüntüle

218 MEMUR ALIMI YAPILACAK

Öte yandan paylaşımına devam eden Bayraktar, sosyal medya hesabından Eti Maden'in bu yıl Eskişehir ve Balıkesir'deki işletmelerde istihdam edilmek üzere 218 memur ve işçi alımı duyurusuna ilişkin paylaşımda bulundu.

Bayiler müşteri için her şeyi yapıyor: Araba fiyatları düştükçe düşüyor! Stokları o tarihe kadar eritmek zorundalar Bayiler müşteri için her şeyi yapıyor: Araba fiyatları düştükçe düşüyor!... Haberi Görüntüle

TÜRKİYE NET İHRACATÇI KONUMA GELECEK

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, katma değerli madencilik anlayışıyla Türkiye'yi bu alanda net ihracatçı konuma getirmek için çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Bu anlayışla üretim, satış ve rezervde dünyada ilk sırada olduğumuz bor madenlerimizi ekonomiye kazandırmak için Eti Maden bünyesinde nitelikli insan kaynağımız ile oluşturduğumuz tesislerde uç ürün haline getiriyoruz." dedi.

İstanbul’da halk ekmeğe yüzde 60 zam: 250 gram ekmek bakın ne kadar oldu İstanbul’da halk ekmeğe yüzde 60 zam: 250 gram ekmek bakın... Haberi Görüntüle

TÜRKİYE YÜZYILI MADENİN DE YÜZYILI OLACAK

Sözlerine devam eden Bayraktar, "Türkiye Yüzyılı'nı madenin de yüzyılı yapma hedefimizde, bor işletmelerimizde bizlerle omuz omuza çalışacak olan yeni yol arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, sürekli işçi ve memur istihdamı kapsamında İŞKUR ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) üzerinden personel alacak. Eskişehir'deki Kırka Bor İşletme Müdürlüğü'ne 162, Balıkesir'deki Bigadiç ve Bandırma İşletme Müdürlüğü'ne de 56 olmak üzere toplam 218 işçi alınacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Ozan KOLTUK

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading