Yandex Metrica

İran, İsrail'e saldırı başlattı kripto para piyasaları altüst oldu: Bitcoin sert düştü

İran, İsrail'e saldırı başlattı kripto para piyasaları altüst oldu: Bitcoin sert düştü

İran'ın İsrail'e İHA saldırısı başlatması sonrası kripto para piyasaları altüst oldu. Saldırı haberinin ardından Bitcoin'de sert düşüş yaşandı. Bitcoin'in fiyatı, savaş haberinin ardından büyük bir hızla 61 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Bitcoin'de değer kaybı yüzde 7'yi aştı.

Ekonomi

15.04.2024, 17:03

Terör devleti İsrail, İran'ın Şam'daki büyükelçilik yerleşkesinde yer alan konsolosluk binasına 1 Nisan'da hava saldırısı düzenlemişti. Saldırıda, İran Devrim Muhafızları Ordusundan 2'si general rütbesinde toplam 7 kişi ölmüştü.

İran lideri Ayetullah Ali Hamaney, İsrail'in Şam'daki İran konsolosluğuna saldırısının ülkesinin topraklarına saldırı anlamına geldiğini belirterek, "Kötü rejim bir hata yaptı, cezalandırılmalı ve cezalandırılacak." ifadesini kullanmıştı.

Kurban Bayramı'nda emekliye dev ikramiye: 1000 değil, 2000 değil tam 3000 lira! İşte ödeme tarihi Kurban Bayramı'nda emekliye dev ikramiye: 1000 değil, 2000 değil tam... Haberi Görüntüle

İRAN, İSRAİL'E İHA SALDIRISI BAŞLATTI

Beklenen oldu ve İran, İsrail'e İHA saldırısı başlattı. Açıklama İsrail devlet televizyonu KAAN'dan geldi. İran operasyonun adını "Gerçek Vaat Operasyonu" olarak ilan etti. 

Morgan Stanley'den çılgın dolar yorumu: 2025 yılında öyle bir rakama gelecek ki... Morgan Stanley'den çılgın dolar yorumu: 2025 yılında öyle bir rakama... Haberi Görüntüle

KRİPTO PARA PİYASALARI ALTÜST OLDU

İran'ın İsrail'e İHA saldırısı başlatması sonrası kripto para piyasaları altüst oldu. Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto varlıklar, ciddi bir değer kaybı yaşadı.

Almanya'da TOGG heyecanı: Türkiye'nin gururu Avrupa'ya açılıyor Almanya'da TOGG heyecanı: Türkiye'nin gururu Avrupa'ya açılıyor Haberi Görüntüle

BİTCOİN'DE SERT DÜŞÜŞ

Saldırı haberinin ardından Bitcoin'de sert düşüş yaşandı. Bitcoin'in fiyatı, İran-İsrail savaşı haberinin ardından büyük bir hızla 61 bin dolar seviyesine kadar düştü. Böylece Bitcoin'de değer kaybı yüzde 7'yi aştı.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading